Pierwsze miejsce przyznano uczennicom z II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K Baczyńskiego w Chrzanowie pod opieką Gabrieli Woskowicz. W nagrodę każda z uczestniczek otrzymała: plecak, aparat fotograficzny oraz pendriva. Dodatkowo oprócz nagród rzeczowych, finalistki olimpiady otrzymały bilet – wyjazd do Brukseli ufundowany przez Róże Thun. Drugie miejsce ex aequo otrzymały dwa zespoły: Zespołu Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini oraz I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie. III miejsce przypadło grupie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini. Zespoły które znalazły się na podium otrzymały bardzo cenne nagrody, były one możliwe dzięki pomocy sponsorów – podaje Jerzy Oczkowski.
W tym roku dużym zainteresowaniem olimpiadą wykazały gimnazja z naszego powiatu dlatego całkiem możliwe, że przy kolejnych edycjach - o których już myślimy, grupa wiekowa będzie rozszerzona – informuje Jerzy Oczkowski.

 

Fot. Zwyciężczynie I Olimpiady Pszczelarskiej

 Fot. Podziękowania dla sponsorów

Fot. Plakaty kilku grup I Olimpiady Pszczelarskiej

 Fot. Wręczenie upominków dla każdego uczestnika Olimpiady(laureaci III miejsca)

 

Komentarze   
+1 #1 Paweł S. 2013-06-12 18:55
Po pierwsze - warto byłoby wspomnieć, iż ciężar organizacji olimpiady wziął na siebie Zespół Szkół Ekonomiczno-Che micznych. Po drugie - ostatnie zdjęcie nie przedstawia wręczanie upominków uczestnikom, lecz nagród za zajęcie III miejsca.
Pozdrawiam.
Cytować
-1 #2 Greg123 2013-06-14 09:26
O pszczołach poczytanie też na http://limmberro.blogspot.com (42 część powieści)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.