500 umów na odbiór nieczystości ciekłych w gminach Chrzanów, Libiąż i Trzebinia
Wodociągi Chrzanowskie zdobywają coraz większe uznanie mieszkańców dzięki profesjonalnym usługom asenizacyjnym. Już 500 umów na odbiór nieczystości ciekłych zostało podpisanych!
  1. Poszerzenie obszaru działalności.
  2. Kompleksowe usługi dla właścicieli szamb i oczyszczalni.
  3. Nowoczesna baza sprzętowa.
  4. Kontakt do Działu Sprzedaży.

Wodociągi Chrzanowskie odnotowały znaczny wzrost liczby klientów, co jest wynikiem atrakcyjnej oferty oraz sprawnej realizacji usług asenizacyjnych. Oprócz gmin Chrzanów, Libiąż i Trzebinia, firma obsługuje także mieszkańców gminy Babice oraz części Bobrka i Gorzowa w gminie Chełmek.

Współpraca z Wodociągami Chrzanowskimi to gwarancja fachowej obsługi oraz korzystania z nowoczesnej bazy sprzętowej. Przedsiębiorstwo zapewnia, że odbiór nieczystości odbywa się zgodnie z najnowszymi przepisami oraz z należytą dbałością o środowisko naturalne.

Firma oferuje również usługi związane z czyszczeniem osadników i płukaniem drenaży dla właścicieli przydomowych oczyszczalni ścieków. Dodatkowo, Wodociągi Chrzanowskie wykonują przyłącza kanalizacyjne oraz zabudowę i podłączenie podziemnych zbiorników na deszczówkę.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Wodociągów Chrzanowskich mogą skontaktować się z Działem Sprzedaży pod numerem telefonu 32 624 13 60 wew. 24 i 25 lub wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Według informacji z: Wodociągi Chrzanowskie