Odbył się czat. Jego bohaterem był kandydat na wójta Babic - Pan Krzysztof Wiśniowski.

Czat trwał ponad 90 minut.

Czat odbył się w tej samej formie jak poprzednie (i nie ostatnie) z kandydatami na burmistrza Trzebini. Dostęp do czata mieli wszyscy - zarówno zarejestrowani jak i goście serwisu. Czat, jak wszystkie poprzednie w serwisie chrzanowski24.pl był nie moderowany.

Oryginalny zapis z czata dostępny jest do pobrania - by pobrać kliknij tutaj.

Czat na żywo jest dostępny pod adresem: http://chrzanowski24.pl/czat - jest czynny cały czas, w każdej chwili można wejść i porozmawiać (pod warunkiem, że są dostępne inne osoby).

Kandydatów na burmistrzów i wójtów, których jeszcze nie zaprosiliśmy - prosimy o kontakt celem umówienia się.

 

Krzysztof Wiśniowski ma 39 lat. Mieszka w Zagórzu. Startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Stowarzyszenie Obywatelskie 2010 na Wójta gminy Babice oraz do Rady Powiatu z ramienia Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Chrzanowskiej. Ma wykształcenie wyższe. , politolog, ukończył również  kierunek:  bezpieczeństwo narodowe, regionalne i globalne w Wyższej Szkole Europejskiej.

prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zagórza – współzałożyciel portalu www.spz-zagorze.pl

w-ce Przewodniczący Zarządu Związku zawodowego Pracowników Urzędu Skarbowego w Chrzanowie, gdzie jest zatrudniony od 14 lat.

Zainteresowania: literatura (jest zafascynowany “Malowanym ptakiem” Jerzego Kosińskiego), sport, polityka i muzyka (jest fanem zespołów The Cure, Marillion, Genesis, Metallica oraz Coldplay)