Tym razem jego bohaterem był kandydat na burmistrza Trzebini - Pan Andrzej Pypno.

Czat trwał 100 minut. Oryginalny zapis z rozmowy do pobrania - kliknij tutaj by pobrać.

Czat był w tej samej formie jak poprzednie z kandydatami na burmistrza Trzebini. Dostęp do czata mieli wszyscy - zarówno zarejestrowani jak i goście serwisu. Czaty w serwisie chrzanowski24.pl są nie moderowane.

Czat dostępny pod adresem: http://chrzanowski24.pl/czat - jest czynny cały czas, w każdej chwili można wejść i porozmawiać (pod warunkiem, że są dostępne inne osoby).

Kandydatów na burmistrzów i wójtów, których jeszcze nie zaprosiliśmy - prosimy o kontakt celem umówienia się.

 

Andrzej Pypno o sobie:

Lat 55, bezpartyjny od zawsze. Poglądy prawicowe.
Rodzina: córka, zięć i dwóch dorosłych synów, wszyscy pracują zawodowo. Kochany wnuczek Michałek i kochana opiekująca się nim żona Teresa.
Kwalifikacje: magister wychowania fizycznego, trener II klasy piłki nożnej, instruktor narciarstwa ,
Menedżer oświaty, ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą, doradca europejski z zakresu pozyskiwania środków europejskich.
Praca zawodowa: szkoły różnych typów i inne instytucje edukacyjne do MEN włącznie. Długoletni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini
Praca społeczna: działalność w kilku stowarzyszeniach sportowo edukacyjnych. Radny Rady Miasta V kadencji, radny powiatowy I kadencji. Jeden z kilku organizatorów pierwszego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Prywatnych z terenu Trzebini.  Założyciel UTW w Chrzanowie. Animator sportu i rekreacji.