Dzisiaj tuż przed godziną 10 rano doszło do groźnego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kruczkowskiego w Trzebini zderzył się motocykl marki Honda oraz samochód osobowy Ford Focus.

Strażacy przybyli na miejsce zastali leżący na środku skrzyżowania motor oraz jego kierowcę, którego reanimowali ratownicy Pogotowia Ratunkowego.

- Na poboczu drogi stał się Ford Focus, wewnątrz którego znajdował się przytomny kierowca. Ratownicy przy użyciu urządzeń hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanego, założyli kołnierz ortopedyczny i udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej - relacjonuje st. kpt. Wojciech Rapka, Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Kierowca Focusa został zabrany przez drugą karetkę. Ruch na drodze został przywrócony po usunięciu pojazdów oraz płynów eksploatacyjnych i części z jezdni. Policja ustala przyczyny wypadku.

Zdjęcia PSP Chrzanów.

Komentarze   
0 #21 jolek 2011-11-28 20:27
Ludzie!!!! zginął człowiek ....miał synów ...rodzinę ....
On jechał prawidłowo....t o kierowca z Forda nie zatrzymał się na skrzyżowaniu...
Mieszkam przy tym skrzyżowaniu... i wiem ,że tam są często jakieś kolizje...wysta rczyłoby zrobić jakieś lepsze oznaczenia na drodze...

Wyczytałam ,że ten motocyklista... .rzadko jeździł ...i jechał na przegląd czy coś takiego....
Najpierw poczytajcie...a potem oceniajcie ludzi!!!!

Wyrazy współczucia najbliższej rodzinie
Cytować
0 #22 fish24 2011-11-28 21:18
Witm może ktoś wie jak się nazywał ten motocyklista ????:sad:
Cytować
+1 #23 ....... 2011-11-29 22:04
Cóż to był tylko motocyklista a nie człowiek który się nie zatrzymał na skrzyżowaniu na znak stop bo on miał przewidzieć że kierowca forda który go widział nie zdąży przejechać skrzyżowania... ... jego wina bo to motocyklista zło konieczne które porusza się po drodze....... nie ważne że płacze samotna matka bo straciła jedynego syna nie ważne że płaczą synowie bo stracili ojca i rodzina bo straciła kogoś bliskiego ale co z tego lepiej klepać w internecie jaki to wariat i baran jechał motorem ...... mam tylko nadzieje że sprawca wypadku zostanie osądzony sprawiedliwie i dostanie odpowiednią kare...... i ciekawe czy będzie miał odwagę spojrzeć w oczy matce i ją przeprosić za to że zabił jej syna...... bo się nie zatrzymał na znak STOP
Cytować
0 #24 rafal 2012-03-20 21:59
banda pedałów ciągle atakuje motocyklistow bo mama nie dała a samemu trudno na taki zarobic to trzeba pluć im w twarz, przyjedź jeden z drugim na zlot poznaj ludzi zobacz kto tam jest i dopiero oceniaj
Cytować
0 #25 Jacek 2012-03-20 22:23
Sam siebie nazywasz p... ?, może nie obrażaj ludzi i zachowuj się jak trzeba.
Cytować
0 #26 Seba 2012-03-21 16:12
znałem Piotra... on jeździł z pasją nie przekręcał manetki na full aby pokazać co jego motocykl potrafi, jeździł turystycznie w góry itp.
Nie zmarł w żadnej karetce tylko dzień później w szpitalu. Tutaj nie ma żadnej jego winy kierowca Forda wymusił pierwszeństwo z myślą że zdąży przejechać przed Piotrkiem
Lewa w Górę sąsiad [*]
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.