Dziś w szpitalu powiatowym odbyło się uroczyste otwarcie wejścia do szpitala i podsumowanie ostatnich inwestycji. Oprócz lokalnych władz wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele urzędu marszałkowskiego, Narodowego Funduszu Zdrowia, sąsiednich szpitali powiatowych oraz przedstawiciele firm remontowych. Nie zabrakło także reprezentantów policji oraz straży. Chrzanowska lecznica zainwestowała ponad 4 miliony złotych w modernizację infrastruktury.

- W pierwszej kolejności wyremontowana została droga dojazdowa, estakada oddziału ratunkowego oraz doposażony został oddział szpitalnego oddziału ratunkowego – wymienia inwestycje Ewa Potocka, dyrektor szpitala. - Następnie przeprowadziliśmy remont lądowiska dla helikopterów oraz wejścia głównego do budynku. Część parku została wydzielona na ogród dla oddziału psychiatrycznego, znajduje się w nim altana, jeżeli będzie taka potrzeba można przeprowadzić w nim zajęcia terapeutyczne – cieszy się dyrektor.

W tym roku Szpital Powiatowy w Chrzanowie na inwestycje przeznaczył równo cztery miliony dwieście tysięcy złotych. Prawie połowa tych pieniędzy pochodzi z budżetu szpitala.


Ewa Potocka oprowadza gości po inwestycjach.


Zwiedzanie ogrodu dla oddziału psychiatrycznego


Pod wyremontowaną estakadą budowane są garaże dla karetek


Nowoczesne lądowisko przystosowane jest do lądowań również w nocy i niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Kosztowało 668 tys. zł.

Komentarze   
0 #1 Biała Dama 2011-12-12 19:21
Kronika rodzinna.
Cytować
0 #2 różowa dama 2011-12-12 20:04
Panie Łukaszu z całym szacunkiem do pana pracy, artykuł ma dużo błędów stylistycznych. Może najpierw warto przeczytać to co się napisało a dopiero dawać innym do czytania.
Co do tego co robi się w szpitalu to ok że są inwestycje ale czemu ciągle kosztem godnego wynagrodzenia dla personelu zwłaszcza tego niższego stopnia bo lekarzy to nie dotyczy oni juź dawno dostali takie warunki finansowe o jakich reszta personelu może tylko pomarzyć
Cytować
0 #3 Behemot 2011-12-12 20:28
Zawsze zastanawia mnie, dlaczego osoby, którym przeszkadzają "błędy stylistyczne", mają w głębokim poważaniu zasady interpunkcji???
Cytować
0 #4 PaUla 2011-12-12 21:37
Off topic - zastanawia mnie Behemot, dlaczego Ty się zawsze wszystkiego doczepisz? :-)w naszym języku błędy stylistyczne są tak samo rażące jak interpunkcyjne i ortograficzne. Dobry temat arta to nie wszystko. Zawsze trzeba go dobrze ułożyć i napisać. Tym bardziej, że jako portal docieracie do wielu osób i miejsc. Jesteście cytowani, znani i uważani za dobre źródło informacji, a co za tym idzie - powinniście dawać przykład innym. A pisownią osób komentujących - nie należy się przejmować. Błędy świadczą o piszącym cz komentującym, a nie o odbiorcy czy nadawcy głównej informacji.
Pozdrawiam serdecznie.
Cytować
0 #5 Behemot 2011-12-12 22:03
@PaUla
Dlatego, że jeśli zwraca się komuś uwagę na błędy, to moim zdaniem, samemu trzeba dawać dobry przykład. Czego o autorze komentarza powiedzieć się nie dało. Czyli przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.
Wesołych Świąt!
Cytować
0 #6 ppp 2011-12-12 22:12
A w tym samym czasie ok setka osób, starszych i schorowanych czekała cierpliwie na ustalenie terminu na USG w 2012r.
Cytować
0 #7 Darek 2011-12-13 09:35
A tomograf już naprawili?

Bywam tam prawie codziennie, i wielkich zmian nie widzę. Chyba są one na papierku :-)No jedynie to lądowisko dla heli. Ale nie wiem z czego jest zrobione... jakiś super hiper beton plus super nowoczesna farba oraz najnowocześniej sze oświetlenie chyba... 668 tyś. hmmm... a może jest podziemne też? :D
Cytować
0 #8 beata.b 2011-12-13 10:25
i mamy dwójeczkę rodzinną u władzy
Cytować
0 #9 Jacek 2011-12-13 10:53
Jaki piękny widok, synuś z mamusią 8)
Cytować
0 #10 szepcik 2011-12-13 12:18
A czy to jest takie dziwne?
Cytować
0 #11 Jeszcze nie chory 2011-12-13 16:10
Miałem ze szpitalem chrzanowskim wiele do czynienia - może ładny i nowoczesny, ale skuteczność leczenia wątpliwa. Lekarze głównie reklamują swoje prywatne gabinety, gdzie gwarantują uprzejmość, niewielkie kolejki do badań i w miarę lekarską uważność. Szpital traktują jako szkodliwy dodatek do prywatnych praktyk.
Cytować
0 #12 Darek 2011-12-14 08:30
Bo po prawdzie... ten szpital nie ma dobrego zaplecza lekarzy (jest może jeden czy dwóch dobrych, a reszta to matołki). Nie raz słyszałem, jak się inni (np. z krakowa czy katowic) z naszych lekarzy nabijali, że najprostszych diagnoz nie mogli postawić.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.