Dzisiaj wieczorem, po godzinie 19:30 doszło do wypadku w Libiążu. Ulica Krakowska na czas działań ratowniczych była całkowicie zablokowana.

- Na wysokości Fabryki LIBET, osobowa Skoda Fabia zjechała z drogi i uderzyła w betonowy mostek - potwierdza zdarzenie st. kpt. Wojciech Rapka Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Poszkodowane zostały trzy osoby, dwie młode kobiety i mężczyzna.

- Strażacy po dojeździe na miejsce wypadku udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie oraz dwóm lżej rannym kobietom - dodaje Wojciech Rapka.

Kierowca oraz pasażerowie Skody trafili do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Aktualizacja:
- Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda mieszkaniec Chrzanowa na prawoskrętnym łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych w wyniku, czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu - poinformował Robert Matyasik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Kierowca nie posiadał prawa jazdy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku.

zdjęcia: st. kpt. Wojciech Rapka, PSP Chrzanów

Komentarze   
0 #1 dg 2012-04-03 17:12
jak zem wydupcyl w ten mostek to zobaczylem aniolki juz nigdy wiecej kurrna
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.