Wykładziny dywanowe Agnella

Stylowe dywany to dobry sposób na wykończenie aranżacji wnętrza. Rozmaite wzory dostępne na rynku pozwalają na dopasowanie wykładziny właściwie do każdego stylu. Jednym z najbardziej cenionych producentów jest Agnella. Co cechuje dywany marki?

Wykładziny dywanowe Agnella – wysoka jakość wykonania

Agnella to firma działająca od 1975 roku. Długie lata na rynku świadczą m.in. o wysokiej jakości wytwarzanych wykładzin. Do produkcji wykorzystuje się najlepszej klasy materiały, w tym wełnę nowozelandzką. Dzięki temu oraz precyzyjnym technikom szycia dywanów są one solidne i mogą służyć przez lata.

Nad dywanami Agnella pracuje się ręcznie, aby mieć pewność, że każdy szczegół został dopracowany jak najlepiej. Dlatego warto wybierać wysokiej jakości wykładziny. Jednak wpływają one nie tylko na wygląd wnętrza, ale także komfort przebywania w nim. Mają właściwości wygłuszające i higroskopijne. Łatwo można je wyczyścić i mimo intensywnego użytkowania nie tracą walorów wizualnych.

Gdzie kładzie się wykładziny dywanowe Agnella?

Wykładziny dywanowe Agnella zdobyły sławę i uznanie w wielu krajach. Znajdują się także w wielu miejscach w Polsce, w tym m.in. w Pałacu Prezydenckim. Poza tym zdobią posadzki najlepszych hoteli czy kasyn na całym świecie. Wielu klientów prywatnych decyduje się na umieszczenie jakościowych wykładzin we własnych domach i mieszkaniach. Dywany trafiają tam, gdzie ceni się dobry sposób wykonania i solidne materiały.

Dywany Agnella – różnorodność wzorów i kolorów

Wykładziny dywanowe Agnella występują w tak wielu wzorach i kolorach, że można dopasować je właściwie do wszystkich rodzajów wnętrz. Sprawdzają się zarówno w pałacach, jak i nowoczesnych mieszkaniach. Nad projektami czuwa zespół doświadczonych osób, które cały czas opracowują stylowe i unikatowe formy dywanów.

Każdy wzór i odcień jest starannie przemyślany oraz nieprzypadkowy. W ofercie marki można znaleźć dywany we wzorach kwiatowych, geometrycznych czy abstrakcyjnych. Nie brakuje także artystycznych kompozycji przypominających ścienne obrazy czy minimalistycznych motywów do nowoczesnych wnętrz.

Ponadto można wybierać pomiędzy różnymi kształtami dywanów – od prostokątnych, przez podłużne i owalne, aż po okrągłe. Niektóre projekty stylizuje się na modele vintage, podczas gdy inne cechuje nowoczesny design i minimalizm kolorystyczny. Wśród dywanów Agnella klienci znajdą zarówno modele do pałaców, jak i sielskich domków na wsi czy loftowym apartamentów.