Warsztaty Montessori w Chrzanowie: Odkryj magię natury z dzieckiem!

1 min czytania
Warsztaty Montessori w Chrzanowie: Odkryj magię natury z dzieckiem!

Rodzice z Chrzanowa, przygotujcie się na wyjątkowe zajęcia dla Waszych przedszkolaków! Już wkrótce w bibliotece odbędą się warsztaty, które połączą naukę metodą Montessori z magią natury. To doskonała okazja, aby wspólnie odkrywać świat przyrody i rozwijać pasje!

  • Chrzanów zaprasza na leśne warsztaty dla najmłodszych
  • Jak zapisać się na zajęcia w Chrzanowie?

Chrzanów zaprasza na leśne warsztaty dla najmłodszych

Domowo-Leśne Przedszkole Montessori Strażnicy Lasu” organizuje unikalne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda Montessori, stworzona przez Marię Montessori, kładzie nacisk na indywidualny rozwój dziecka oraz jego samodzielność. W środowisku Montessori maluchy mają możliwość wyboru aktywności, co sprzyja ich kreatywności i pewności siebie.

Jak zapisać się na zajęcia w Chrzanowie?

Warsztaty są dedykowane dzieciom w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodzicom. Uczestnicy będą mieli szansę na wspólne odkrywanie fascynującego świata przyrody oraz naukę poprzez zabawę. Aby wziąć udział w tych inspirujących zajęciach, należy dokonać wcześniejszych zapisów od 29 marca 2025 roku. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 32 763 27 53 lub osobiście w godzinach pracy oddziału dla dzieci.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zajęcia te nie tylko rozweselą Wasze pociechy, ale również wzbogacą ich wiedzę o otaczającym świecie.

Opierając się na: MBP Chrzanów

Autor: Strona główna