Stanplex – wyroby z plexi, tworzywa sztuczne

Stanplex to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która oferuje wysokiej jakości tworzywa sztuczne i wyroby z plexi. Firma posiada szeroki asortyment między innymi taki jak płyta hips czy szyby z pleksi. Oprócz sprzedaży Stanplex świadczy również usługi takie jak klejenie, cięcie laserem, drukowanie 3D, projektowanie 3D wyrobów, polerowanie diamentowe, cięcie tworzyw sztucznych czy cięcie i frezowanie ploterem frezującym.

Stanplex to najlepszej jakości produkty z pleksi i tworzywa takie jak płyta hips. Stanplex oferuje wyroby z plexi takie jak osłony antywirusowe, ścianki działowe, szyby z pleksi, standy reklamowe, kasetony, stojaki na rajstopy, stojaki na okulary, pojemniki na cukierki czy elementy wystroju wnętrz. W Stanplex każdy klient znajdzie asortyment, który spełni jego oczekiwania. W Stanplex można kupić także balustrady z pleksi, stojaki na buty, meble akrylowe, stojaki na kosmetyki i stojaki na biżuterię.

Stanplex oferuje także tworzywa sztuczne takie jak vivak, płyta hips, polimetakrylan metylu, polichlorek winylu pcv, poliester pet, kopolimer san. Stanplex posiada nowoczesne urządzenia do produkcji dzięki czemu jest w stanie wykonać zamówienia dla klientów indywidualnych jak i duże zamówienia dla firm. Stanplex zatrudnia pracowników, którzy są specjalistami w produkcji tworzyw z pleksi i tworzyw sztucznych. Stanplex to firma, która zapewnia szybkie terminy realizacji i wykonanie zamówienia zawsze na czas.