Sprawdzone atrakcje w formie pokazu na eventy lokalne

Podstawą każdego eventu jest zapewnienie odpowiednich atrakcji, dopasowanych do grupy docelowej, która będzie uczestniczyć w wydarzeniu. Podczas organizacji wydarzenia, czy to sportowego czy kulturalnego, ważne, aby zapewnić uczestnikom dobrą zabawę i pozytywne wspomnienia. W skrócie - im ciekawsze atrakcje, tym większa szansa na powodzenie.

Jedną z bardzo angażujących form atrakcji eventowej jest pokaz. Zatrudnienie odpowiedniego artysty gwarantuje, że uczestnicy wydarzenia będą zaangażowani i miło spędzą czas. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które warto mieć na uwadze podczas organizacji wydarzenia:

  • pokaz freestyle football - sprawdzi się na różnego rodzaju eventach z uwagi na bardzo duże możliwości dopasowania do wydarzenia, zarówno stroju, muzyki, jak i klimatu pokazu.
  • pokaz barmański - sprawdzi się na takich wydarzeniach jak różnego rodzaju gale, targi, a także wesela.
  • pokaz kulinarny - szczególnie popularny na eventach firmowych.
  • pokaz iluzjonisty - atrakcja, która cieszy się popularnością na różnego rodzaju wydarzeniach firmowych a także piknikach.
  • pokaz akrobatyczny - najczęściej wybierany dla uświetnienia różnego rodzaju gal, jubileuszy.

W tym artykule chcielibyśmy skupić się szczególnie na propozycji, jaką jest pokaz freestyle football, czyli trików piłkarskich. Powodem tego jest możliwość połączenia pokazu z warsztatami dla uczestników eventu. Jest to coraz bardziej popularna forma atrakcji, z uwagi na swoją widowiskowość oraz możliwość zaangażowania publiczności. Sprawia ona dużo satysfakcji, a w dodatku kojarzy się z piłką nożną, która jest naszym sportem narodowym.

Czym właściwie jest freestyle football?

Freestyle football to sztuka wykonywania trików piłką nożną, przy użyciu praktycznie wszystkich części ciała. Ewolucje z piłką są wykonywane w różnych pozycjach - czy to na stojąco, na leżąco, a nawet stojąc na rękach. Prekursorem tego sportu jest Diego Maradona, a także artyści cyrkowi. Sport ten daje ogromne możliwości rozwoju w różnych kierunkach - można łączyć go z muzyką, tańcem czy akrobatyką. Właśnie to sprawia, że każdy freestyler może wykreować swój odmienny styl gry i zaskakiwać widzów. Freestyle football często klasyfikowany jest jednocześnie jako sport i sztuka, ponieważ łączy w sobie elementy obydwu z nich.

pokaz eventowy freestyle football

W jaki sposób zamówić artystę od trików piłkarskich na wydarzenie?

W Polsce jest wielu artystów, specjalizujących się w pokazach freestyle football. Warto jednak zwrócić uwagę, aby osoba, którą zatrudnimy do wykonania danego zlecenia, była profesjonalistą w swoim fachu. To co należy sprawdzić, to doświadczenie, czyli jak długo osoba zajmuje się pokazami, czy ma jakieś osiągnięcia w tej dyscyplinie oraz co ma do zaoferowania. Najczęściej freestylerzy przeprowadzają zarówno pokazy trików piłkarskich jak i warsztaty piłkarskie. Warsztaty to bardzo angażująca forma, która podoba się zarówno dzieciom i młodzieży, jak i starszym. Zapewnia ona pozytywną energię i możliwość bezpośredniej interakcji z artystą, co mocno zapada w pamięć, a zdjęcia z nauki trików pod okiem profesjonalisty są świetną pamiątką.

Jednym z najbardziej utytułowanych i znanych specjalistów od trików piłkarskich w Polsce jest Konrad Dybaś. Konrad zdobywał takie tytuły jak Mistrz Świata (challenge), wielokrotnie był V-ce Mistrzem Świata, a także Mistrzem Polski w kilku różnych kategoriach. Jego umiejętności możesz zobaczyć na przykład w teledysku piosenki Mrozu - Galacticos.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pokazach i ofercie Konrada, odwiedź jego stronę internetową
https://konraddybas.pl/.