Pierwsze spotkania policjantów z młodzieżą pod hasłem "Narkotyki i dopalacze zabijają"

2 kwietnia b.r. funkcjonariusz Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zainaugurował ogólnopolską kampanię MSWiA „Narkotyki i dopalacze zabijają” w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie. Podobną kampanię przeprowadzili policjanci Komisariatu Policji w Alwerni w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie  w Alwerni.  

Podczas spotkania z młodzieżą gimnazjalną i ponadgimnazjalna funkcjonariusze podjęli bardzo ważny temat, a mianowicie  substancji psychoaktywnych i dopalaczy.

Młodzież bardzo aktywnie udzielała się podczas spotkania z policjantami, a dyskusja na temat aspektów prawnych i zdrowotnych związanych z zażywaniem i posiadaniem narkotyków/dopalaczy budziła ogromne zainteresowanie.

Kampania profilaktyczno – edukacyjna  pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają” oraz hasło „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”  już cieszy się dużym zainteresowanie wśród młodzieży szkolnej oraz samego grona pedagogicznego w całym powiecie chrzanowskim.                    W najbliższych dniach zaplanowane  są kolejne spotkania, podczas których młodzi ludzię będą mogli obejrzeć spot filmowy kampanii  oraz podyskutować na temat zagrożeń jakimi są substancje psychoaktywne i dopalacze.  

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.