IV Powiatowy Dzień Kadeta

25 kwietniab.r. w Liceum Ogólnokształcącym w Trzebini przy ul. Szkolnej 3 odbył się IV Powiatowy Dzień Kadeta pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Chrzanowskiego, połączony z Dniem Otwartym Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini organizowany przez Stowarzyszenie proobronno - oświatowe KADET oraz tą placówkę.

Impreza miała na celu budowanie pozytywnego wizerunku służb mundurowych wśród młodzieży powiatu chrzanowskiego, wspomagając równocześnie proces wychowania patriotycznego i kształtowania postaw obywatelskich naszej młodzieży. Stąd też ważna była obecność Zastępów Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Policji, przedstawicieli IPA oddział Śląsk, wojska,  grupy ratownictwa przedmedycznego oraz grupy militarnej.

W trakcie programu odbyły się prezentacje sprzętu i uzbrojenia służb mundurowych, zajęcia samoobrony, pomoc przedmedyczna, zajęcia strzeleckie oraz zajęcia języka migowego.

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini wręczył przedstawicielowi Policji dyplom dla Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie mł. insp. Michała Gamrata za pomoc w organizacji IV Dnia Kadeta.    

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.