Wystarczy chwila, żeby znaleźć się w patowej sytuacji jaką jest zatrzaśnięty kluczyk w samochodzie. Zanim zaczniesz szukać kamienia, żeby wybić okno samochodowe i narazić się na ogromne koszty, zastanów się na spokojnie, jakie inne rozwiązania można wziąć pod uwagę. Stres i zdenerwowanie nie są dobrymi doradcami. Jeżeli chcesz szybko i bezinwazyjnie otworzyć drzwi samochodu, to najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Pogotowie ślusarskie Gliwice. Ślusarz Gliwice z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie otworzyć każdy model samochodu. Co ważne na pomoc fachowca możesz liczyć o każdej porze dnia i nocy, gdyż pracownicy Pogotowia Zamkowego są dla Ciebie dostępni 24/h oraz w święta.

Czy można samodzielnie otworzyć drzwi samochodu?

Generalnie jest to bardzo mało prawdopodobne, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z nowym modelem samochodu, który jest wyposażony w drzwi antywłamaniowe. Otworzenie drzwi samochodu bez użycia klucza wymaga doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Lepiej też nie zdawać się na opinie i doświadczenie przechodniów, którzy z pewnością będą mogli pochwalić się opowieściami o osobistych wyczynach otwierania drzwi w aucie za pomocą spinki czy agrafki. Nie pomoże tu również śrubokręt, scyzoryk czy inny prowizoryczny wytrych.

Absolutnie nie nośmy się z zamiarem wybijania szyby, chyba że w środku zatrzaśniętego samochodu znajduje się niemowlę, a jego życie jest zagrożone.

W każdym innym przypadku lepiej pozostawić ten problem odpowiedniej, doświadczonej osobie, która po przyjeździe na miejsce upora się z tym w stosunkowo krótkim czasie. Co nam to da? Dzięki takiej usłudze, po otworzeniu drzwi możemy spokojnie jechać dalej, a zamek samochodowy nie będzie miał oznak uszkodzenia mechanicznego.

Awaryjne otwieranie samochodu to szybka i bezinwazyjna usługa, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, nerwy oraz finanse, gdyż samodzielna próba otwarcia samochodu mogłaby przynieść dużo większe koszty związane z naprawą całego zamka.

otwieranie8