Ekrany LED okazują się być świetnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju prezentacje czy reklamy. Jest to idealna forma przekazu treści, która na pewno dotrze do sporego grona odbiorców. Dowiesz się tutaj wszystkiego co musisz wiedzieć na temat ekranów LED.

Ściana LED

Bardzo często, przy tworzeniu dużych ścian wizyjnych wykorzystuje się ekrany LCD. Jednak jak się okazuje, mają one spore ograniczenia jeżeli chodzi właśnie o przekaz treści. Przede wszystkim widoczne są szerokie łączenia pomiędzy poszczególnymi modułami ekranu. Poza tym ograniczony jest bardzo rozmiar i kształt, jaki da się uzyskać przy takiej formie reklamy. Ograniczona również jest wyrazistość i intensywność kolorów. Jest to szczególnie widoczne przy mocno oświetlonych pomieszczeniach. Na szczęście przychodzi nam tutaj z pomocą ściana wizyjna LED. Do dyspozycji mamy tutaj znacznie większe możliwości co do rozmiaru i kształtu. Jakość obrazu również na jeszcze lepszym poziomie. Takie ekrany idealnie sprawdzają się w przestrzeniach handlowych, biurowych i wielu innych.

Zalety ekranów LED

 Ekrany LED - co musisz o nich wiedzieć

Rozwiązaniem ekranów LED jest przede wszystkim brak widocznych i nieestetycznych łączeń pomiędzy poszczególnymi modułami. Wypływa to na świetną jakość obrazu jak i czytelność – komfort naszych klientów jest tutaj przecież najważniejszy.

Poza tym dzięki rozwiązaniom modułowym możemy tworzyć praktycznie dowolne rozmiary i kształty. Ogranicza nas tutaj tylko i wyłącznie nasza własna wyobraźnia. Możecie również sprawdzić ten wynajem ekranów LED.

Ekranowi LED towarzyszy wysoka jakość i kontrast oraz intensywne kolory. Dzięki temu treści jaki przekazujemy są widoczne w miejsca nawet mocno oświetlonych.

Na pewno dodatkowymi plusami takich ekranów jest niski koszt eksploatacji jak i serwisu. Dzięki budowie modułowej staje się to szybki i proste, tak samo jak montaż takiego ekranu. Poza tym ekrany LED oferują bardzo długą żywotność, dlatego jest to bardzo opłacalne rozwiązanie i inwestycja na przyszłość.  Do tego wszystkiego do dyspozycji mamy ekrany LED zewnętrzne i wewnętrzne, dzięki czemu możemy przekazać nasze treści w dowolnych okolicznościach.

Jak wybrać odpowiedni ekran LED?

Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego rozwiązania to musimy przede wszystkim zastanowić się co chcemy osiągnąć. Chodzi tutaj głównie o warunki przekazy. Jeżeli stawiamy na to, aby treści były widoczne dla osób znajdujących się blisko ściany – wówczas sprawdzą się moduły o największej gęstości diod. Poza tym warto zwrócić szczególną uwagę na temat parametrów dotyczących jasności obrazu, rozmiarów i sposobu montażu.

Do tego warto zwrócić uwagę na rozdzielczości. Im większa, tym obraz będzie bardziej czytelny z małej odległości. Dostępne zestawy oferują różny sposób montażu ekranów. Ekran LED jesteśmy w stanie zamontować zarówno na ścianie, jak i na podłodze czy suficie – dlatego wybierz rozwiązanie najbardziej odpowiadające Tobie!

Ekrany LED są świetną technologią, która może skutecznie przysłużyć się reklamie naszej firmy. Warto zainwestować w takie rozwiązanie, bo jest to efektywny i efektowny sposób reklamowania.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.