Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż produktów online oraz konsumenci robiący zakupy w sieci! To spotkanie jest dla Was ☺

Spotkanie w Chrzanowie będzie poświęcone małym i średnim przedsiębiorstwom prowadzącym sprzedaż produktów online oraz konsumentom robiących zakupy w sieci. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie szukać pomocy, gdy zostanie się poszkodowanym robiąc zakupy online, jak korzystać z zakazu geoblokowania czyli informowania klientów, że oferowane produkty są dla nich niedostępne oraz jak korzystać z platformy rozstrzygania sporów online (ODR- online dispute resolution regulation).

Na wszystkie te pytania będziemy odpowiadać podczas spotkania w formie Dialogu Obywatelskiego. To otwarte dla szerokiej publiczności debaty z komisarzami i innymi urzędnikami Unii Europejskiej organizowane w krajach UE od 2012 roku. Każde ze spotkań ma swój własny temat. Podczas nich uczestnicy mogą zadawać pytania, zgłaszać swoje uwagi oraz wypowiadać się na temat wpływu unijnej polityki na codziennie życie. Informacji z pierwszej ręki udzielą dr Filip Skawiński– analityk w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce oraz Łukasz Klejnowski – asystent w Parlamencie Europejskim

Macie jakieś inne pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej? To będzie dobra okazja, by je zadać!

Spotkanie odbędzie się 16.05.2019 o godzinie 13:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie, Broniewskiego 10c

Wstęp na Dialog Obywatelski jest bezpłatny, uczestników obowiązuje rejestracja.

Rejestracja: https://forms.gle/uXjP5LzAE52jb9qi8

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.