W Trzebini rozpoczęła się budowa skateparku. Powstaje on na osiedlu Krze, na dawnym placu autobusowym KWK Siersza. Tak jak pisaliśmy w maju tego roku tor będzie miał wymiary 39 na 18 metrów, a jego budowa pochłonie blisko pół miliona złotych z gminnej kasy.

Z budowanego skateparku będą mogli korzystać miłośnicy skateboardingu oraz miejskiej odmiany kolarstwa grawitacyjnego. Cały teren będzie bezobsługowy i oświetlony. Prace przygotowujące teren pod budowę już się rozpoczęły, jednak dopiero na wiosnę ruszą pełną parą. Skatepark będzie gotowy do końca sierpnia 2013 roku.


fot. Skatepark w Chrzanowie


Wizualizacja skateparku w Trzebini. Opracowanie: Adam Kamiński – Zakład Remontowo-Budowlany Krzeszowice. Źródło UM Trzebinia.

Komentarze   
0 #1 sas 2012-12-03 13:51
bardzo ciekawe. chciałbym zapytac pana szczurka dlaczego nie uniewazniono przetagru skoro zgłosiła się tylko jedna firma? przecież procedura w zamówieniach publicznych jest precyzyjna.
Cytować
0 #2 BOJKOT REFERENDUM 2012-12-04 22:37
Super!!! W Trzebini zarządzanej przez Burmistrza Stanisława Szczurka inwestycja goni kolejną inwestycję. Miasto wreszcie budzi się z marazmu i zaczyna ruszać naprzód. A przeciwnicy burmistrza wymyślili jakieś bzdurne referendum w sprawie jego odwołania. Precz z referendum!!! Nie idźmy głosować!!! Widać, że zwolennikom referendum marzą się czasy, gdy w Wesołym Domku słynny Wuj Adam zatrudniał prawie 200 osób, a słusznym wybrańcom władzy dzięki gminie żyło się bardzo dostatnio
Cytować
0 #3 Internet 2012-12-05 17:18
Stronę www Trzebini będzie trzeba chyba zmodernizować - oto jak premier daje przykład: http://premier.gov.pl/
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.