Skrzyżowanie ulicy Podwale, Kadłubek i Pogorska w Chrzanowie w ostatnim czasie podbija statystyki wypadków. Dziś, tuż po godzinie 13:00 doszło w tym miejscu do kolejnego wypadku.

Na skrzyżowaniu stoją rozbite BMW i Skoda Octavia. Ruch jest w tym momencie bardzo ograniczony i zaczynają tworzyć się coraz większe korki. Na miejscu obecna jest policja oraz straż. Na razie nie wiadomo, czy ktoś ucierpiał w wypadku i czy kierowcy będą wymagać hospitalizacji.

Przyczyny wypadku również trudno ustalić na pierwszy rzut oka. Z ustawienia pojazdów widać, że siła uderzenia musiała być na tyle mocna, że obróciła samochody.Widok od strony ulicy Podwale w Chrzanowie. Dziękujemy użytkownikowi Silva za informację o wypadku.

Komentarze   
0 #1 glm 2012-05-22 02:57
Jest to skrzyżowanie Kadłubka i Podwale. Pogorska zaczyna się dalej
Cytować
0 #2 Macie 2012-05-22 04:22
Ulica się nazywa - Kadłubek (i wcale nie pochodzi od nazwiska)- poprawiasz ludzi a sam dobrze nie wiesz. Skrzyzowanie ulicy Kadłubek i Podwale.
Cytować
0 #3 - 2012-05-22 04:34
Pogorska zaczyna się od mostu nad Chechłem
Cytować
0 #4 - 2012-05-22 04:41
Przyczyna pewnie ta co zwykle - któryś pewnie wjechał już na czerwonym i siłą rzeczy jechał wtedy szybko. To jest nagminne na tym skrzyżowaniu jak i następnym ze Szpitalną - na tym drugim najczęściej walą już na czerwonym jadący na wprost na Trzebinię - jeśli skręcam na Szpitalną i stoję pierwszy, to trąbię i pokazuję im fuck'a - takie zachowanie trzeba piętnować, bo to jest bardzo niebezpieczne (Naród wspaniały, tylko ludzie kur%^ - jak to Piłsudski pięknie powiedział) A tak nawiasem mówiąc czy nasza policja daje mandaty za cokolwiek innego niż prędkość?
Cytować
0 #5 kolo 2012-05-22 18:22
pukną się w czoło
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.