×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

W przyszłym tygodniu mieszkańcy Alwerni będą mogli pozbyć się tzw. odpadów wielkogabarytowych. Są to rzeczy uniemożliwiających lub utrudniających gromadzenie ich w pojemnikach do zbiórki odpadów. Najczęściej meble lub sprzęt AGD. Urząd Miejski w Alwerni organizuje zbiórkę w nadchodzącym tygodniu. Odpady można będzie składać w wyznaczonych miejscach w przyszłą środę i piątek(19 i 21 września), a także w ostatnim tygodniu miesiąca (24 i 25 września). Zainteresowani wywozem muszą wystawić odpady najpóźniej do godziny 8 rano w wyznaczone dni.

Harmonogram:

19.09. (środa) - Alwernia Rynek, ulice: Garncarska, Gęsikowskiego, Krakowska, Dąbrowskiej, Przyszłości, os. Chemików (koło śmietników) i Kamionki, Evron, Prusa, Olszewskiego, Sienkiewicza, Kasztanowa, Wiosenna, Różana;
21.09. (piątek) - Kwaczała ulice: Jana Pawła, Kard. Wyszyńskiego, Jurajska, Kamionka Duża, St. Kostki, Spokojna, Patelskiego, Kwiatowa, Słoneczna, Lazurowa, Piaskowa;
24.09. (poniedziałek)- Mirów, Podłęże droga powiatowa i przez wieś;
24.09. (poniedziałek) - Okleśna droga Kolonia i główna przez wieś w stronę stacji, Źródła Małe i Duże;
24.09. (poniedziałek) - Nieporaz droga powiatowa przez wieś i Oblaszki;
25.09. (wtorek) - Brodła droga wojewódzka i droga od Działek na Podlas, droga od Działek do Skowronka;a
25.09. (wtorek) - Grojec ulice: Głowackiego, Jana III Sobieskiego;
25.09. (wtorek) - Poręba Żegoty droga Dolna, Przecznica, Potok I i Potok II, Szwaby;
25.09. (wtorek) - Regulice ulice: Chrzanowska, al. Jana Pawła II, Tadeusza Kościuszki, Transportowa, Podskale;


Gminy organizują zbiórki odpadów, aby takich miejsc, jak to, było coraz mniej.

Komentarze   
0 #1 Gregory House 2012-09-16 20:15
Szkoda, że włodarze Chrzanowa jakoś od kilku lat nie kwapią się aby zorganizować taką akcję i podpisać stosowne umowy z firmami zajmującymi się odbiorem tego typu odpadów.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.