×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2203

 

Minęło już wiele lat odkąd nasze babcie chwaliły się złotymi pierścionkami ze szmaragdami. Musiały minąć dwa pokolenia, abyśmy z powrotem zaczęli doceniać to unikalne i magiczne połączenie złota z zielenią, które tak bardzo kojarzy nam się ze świętami, przywołując przy okazji przyjemne wspomnienia.

 

Jak łączyć zieleń ze złotem?

Należy jednak stanowczo podkreślić, że nie każda zieleń pasuje do złota, podkreśla blogerka Zouza.pl. Zdecydowanie nie powinniśmy tutaj stawiać na trawiastą, wiosenną zieleń. Do złota pasuje ciemna, głęboka butelkowa zieleń oraz ewentualnie chłodniejsze i bardziej matowe khaki.

 

Dla kogo jest odpowiednie połączenie zieleni ze złotem?

Czy każda kobieta dobrze będzie wyglądała w połączeniu zieleni ze złotem? Na szczęście nie musimy się martwić, ponieważ zielony jest dość uniwersalnym kolorem, który będzie odpowiedni dla wielu osób. Oczywiście zdecydowanie najlepsze będzie to połączenie dla przedstawicielek jesieni - z jasną cerą i brązowymi bądź rudymi włosami. Dla osób o letnim lub zimowym typie urody lepsze będzie militarne khaki.

 

Pomysł na stylizację

Jak nosić zielony ze złotym? Jeśli nie chcemy szaleć, możemy na początek wybrać jedynie złoty dodatek. Idealnym połączeniem jest ciemnozielona sukienka albo ciemnozielony kombinezon ze złotą torebką. Jeśli zaś mamy ochotę na bardziej odważną stylizację, to możemy pomyśleć nad założeniem złotej spódnicy - rozkloszowanej albo ołówkowej i połączeniu jej z ciemnozieloną koszulą. Idealnym połączeniem na wieczór albo na przyjęcie będzie także zielony kombinezon ze złotą marynarką.

 

Połączenie zieleni ze złotem jest bardzo odważne. Warto spróbować jednak choć raz takiej stylizacji. Jest ona naprawdę bardzo efektowna i każdy zwróci na nas uwagę!

bomi.pl

Joomla SEF URLs by Artio