W piątek 8.12.2017 r. przedstawiciele wolontariatu z Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini zostali zaproszeni do Zastępcy Burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka na spotkanie z okazji obchodzonego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

 

wolontariusz z ZSTU

 

Podczas rozmowy pan Jarosław Okoczuk wielokrotnie podkreślał, jak ważne jest to, że młodzież chce brać udział w akcjach wolontariatu. Z sentymentem wspominał też szkołę i uczących Go nauczycieli. Na koniec spotkania każdy wolontariusz otrzymał dyplom uznania za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc na rzecz potrzebujących.

 

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi." (Jan Paweł II).


Dla pozostałych aktywnych członków szkolnego wolontariatu zostały przekazane dyplomy oraz prezenty niespodzianki, które zostaną wręczone przy najbliższej okazji.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio