Na zaproszenie Pana Prezydenta Jaworzna Pawła Silberta i Pana Posła Dariusza Starzyckiego włodarz Trzebini Pan Grzegorz Żuradzki udał się na spotkanie, dotyczące wzajemnej współpracy obu samorządów.

Spotkanie w Jaworznie w sprawie dróg

Wspólne tematy dotyczą zagadnień drogowych takich jak: uregulowanie i urządzenie ul. Grzybowej i Ciężkowickiej w dzielnicy Siersza, usprawnienie ruchu na drodze krajowej nr 79 relacji Jaworzno - Kraków z ominięciem centrum Trzebini (obwodnica miasta), a także wspólnych działań, dotyczących budowy ścieżek rowerowych łączących obie gminy.

 

Było to pierwsze spotkanie, ale jakże potrzebne i wyczekiwane przez naszych partnerów z Jaworzna. Pan Grzegorz Żuradzki - pełniący funkcję Burmistrza - zaprosił Prezydenta Jaworzna z rewizytą do Trzebini. Współpraca będzie kontynuowana i rozszerzana na kolejne obszary.

Spotkanie w Jaworznie w sprawie dróg: Dariusz Starzycki i Grzegorz Żuradzki

Spotkanie w Jaworznie w sprawie dróg: uczestnicy rozmów

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.