Zielone miejsce na Ziemi

Coraz więcej ludzi chciałoby uciec z miasta, a jednocześnie mieć na wyciągnięcie ręki wszelkie jego udogodnienia. Albo chciałoby uciec, ale niestety trzyma ich praca czy perspektywa lepszego rozwoju i zarobków. A gdyby tak udało się połączyć jedno z drugim?

Z dala od miejskiego zgiełku

Tereny podmiejskie szczycą się coraz większą popularnością. Dowodem na to jest coraz większa liczba osób zameldowanych w miasteczkach i wsiach, które są dobrze skomunikowane z dużymi ośrodkami jak np. Warszawa. We wsi Józefosław w 2007 roku mieszkało zaledwie 4000 osób. W roku 2020 było ich już ponad 10000. Mieszkanie pod miastem stało się na tyle popularne, że ciężko znaleźć dobrą lokalizację z ciekawą zabudową, w dodatku w dobrej cenie. Odpowiedzią na tą potrzebę są domy Józefosław. Zielony teren, nowoczesne budownictwo i sąsiedztwo niewielkiego stawu sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla aktywnych młodych osób jak i starszych pragnących odpoczynku od miejskiego zgiełku. Malownicze położenie i park dla mieszkańców zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Blisko kulturalnych wydarzeń i miejskich rozrywek

To połączenie wydaje się niemożliwe? Zbyt idealne by mogło być prawdziwe? Nowoczesny dom z dostępem do stawu, otoczony zielenią, w dodatku znajdujący się blisko centrum? I to centrum samej stolicy! A jednak. Osiedle Zielona Polana oddalone jest zaledwie 15 km od Galerii Mokotów, a 20 od samego centrum Warszawy. Dobra komunikacja sprawia, że wszystkie udogodnienia są na wyciągnięcie ręki.