shutterstock 94854244

Na wyprzedaży smartfonów w Play znajdziesz w sumie tylko 3 modele z segmentu budżetowego:

  • Sony Xperia E4g,
  • KAZAM Tornado 348,
  • LG G4 c.

Wszystkie możesz kupić za 1 złotówkę, ale tylko pod pewnymi warunkami, bo o ile Xperia E4g jest dostępna w abonamencie za zaledwie 49,99 złotych miesięcznie, to dwa pozostałe modele wchodzą już do pakietów (odpowiednio) za 69,99 zł oraz 79,99 zł miesięcznie.

Zanim zaczniesz przeglądać nasze porównanie, musisz wiedzieć, że wszystkie 3 modele jakie pojawiły się na wakacyjnej wyprzedaży Play to półka budżetowa.

Z tego też względu nie spodziewaj urządzeń o ponadprzeciętnej konfiguracji sprzętowej, wysokiej klasy aparatów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Porównanie 3 smartfonów z wakacyjnej promocji Play

1. Sony Xperia E4g

Xperia E4g to faworyt naszego zestawienia, zresztą nie bez powodu. Smartfon bazuje na Androidzie 4.4 i może pochwalić się 8 GB pamięci wbudowanej, 1 GB RAM, aparatem cyfrowym o rozdzielczości 5 Mpix z funkcją wykrywania twarzy oraz lampą LED.

Poza tym Xperię E4g wyposażono w pojemną baterię 2300 mAh oraz 4,7-calowy ekran.

2. LG G4 c

LG G4 c zajął drugą pozycję w naszym zestawieniu. Urządzenie wypada wyróżnić za bardzo wytrzymałą obudowę oraz optymalne rozmiary, dzięki czemu smartfon pewnie leży w ręce. Bez większych problemów zagrasz na nim w najnowsze tytuły gier (układ graficzny Adreno 306 i 4-rdzeniowy procesor CPU), jednak 3 GB przestrzeni dyskowej na aplikacje, zdjęcia i muzykę to już nieco za mało, jak na dzisiejsze standardy.

Kupując LG G4 c nie zapomnij o dodatkowej karcie SD.

3. KAZAM Tornado 348

Tornado 348 wydaje się całkiem dobrym smartfonem i jeśli nie masz uprzedzeń co do samej marki, możesz rozważyć jego wybór. Model 348 wyposażono w 1 GB pamięci RAM, cyfrowy aparat z matrycą 8 Mpix oraz wysokiej klasy wyświetlacz AMOLED.

KAZAM Tornado 348 mierzy zaledwie 5,15 mm grubości, co stawia go w czołówce najcieńszych urządzeń mobilnych i to nie tylko w swojej klasie.