Ponad 100 młodych piłkarzy z Trzebini na emocjonującym meczu Ligi Europy w Krakowie

Ponad setka młodych piłkarzy z Trzebini przeżyła niezapomniane chwile, oglądając na żywo mecz Szachtar Donieck – Besiktas Stambuł na stadionie Wisły Kraków. Ten wyjątkowy wyjazd nie tylko dostarczył sportowych emocji, ale także stał się okazją do integracji i inspiracji dla przyszłych talentów trzebińskiego klubu.
- Młodzi piłkarze z Trzebini kibicują w Krakowie wielkim drużynom Europy
- Burmistrz Trzebini docenia wsparcie dla młodych sportowców i podkreśla znaczenie takich inicjatyw
Młodzi piłkarze z Trzebini kibicują w Krakowie wielkim drużynom Europy
Na trybunach stadionu Wisły Kraków ponad 100 zawodników MKS Trzebinia miało szansę zobaczyć z bliska mecz eliminacji Ligi Europy pomiędzy Szachtarem Donieck a Besiktasem Stambuł. Dla wielu młodych sportowców był to pierwszy kontakt z tak wysokim poziomem rozgrywek, co uczyniło ten wieczór wyjątkowym i pełnym emocji.
Wyjazd został zorganizowany dzięki zaproszeniu spółki DRI, która umożliwiła młodzieży udział w tym prestiżowym wydarzeniu. To nie tylko sportowa przygoda, ale także doskonała okazja do poznania atmosfery wielkiego futbolu i motywacja do dalszych treningów.
Burmistrz Trzebini docenia wsparcie dla młodych sportowców i podkreśla znaczenie takich inicjatyw
Wśród uczestników spotkania znalazł się burmistrz Trzebini, Jarosław Okoczuk, który osobiście podziękował przedstawicielom spółki DRI za zaproszenie młodzieży na mecz. W geście wdzięczności przekazał organizatorom pamiątkową koszulkę MKS Trzebinia, symbolizującą sportową współpracę i wsparcie dla lokalnych talentów.
– To był niezapomniany wieczór dla naszej młodzieży. Takie wydarzenia motywują, budują pasję i pokazują, że sport może otwierać drzwi do wielkich przeżyć – podkreśla burmistrz Okoczuk.
Spotkanie na stadionie Wisły Kraków stało się więc nie tylko okazją do wspólnego kibicowania, ale również impulsem do dalszego rozwoju młodych zawodników z Trzebini, którzy na co dzień trenują i reprezentują barwy swojego klubu.
Na podstawie: UM Trzebinia
![]()
Ostatnie Artykuły

Nowy asfalt w Mętkowie. Na ulicy św. Floriana zmieni się więcej

Ronda wciąż z ruchem wahadłowym. Obwodnica Olszyn i Jankowic ma opóźnienie

Retro wraca do parku Dworu Zieleniewskich - muzyczna Herbatka czeka.

Autobusy ZKKM Chrzanów pojadą inaczej. Zmiana dotyczy soboty

W Babicach miała powstać autostrada. Zostały baraki i wojenne tragedie

Dziady wśród drewnianych chat. Narodowe Czytanie w Wygiełzowie

Zdjęcie oka – gdzie zrobić profesjonalną fotografię tęczówki?

W Libiążu pionki ruszą do gry. Startują zajęcia „Szachowy Debiut”

Przy Urzędniczej powstał nowy parking. Jest 17 miejsc i wzmocniona skarpa

Libiąska karta daje zniżki. Tańsze kino, basen i usługi lokalnych firm

160 lat od narodzin H.G. Wellsa - pisarz, który przewidział przyszłość

Zachodnią Małopolską na lotnisko Balice. Wynajem auta na city breaki

Śmigłowce bliżej pacjentów. 4 mln zł na nowe lądowisko przy SOR w Chrzanowie

29 sierpnia tysiące punktów w Polsce. Służby uczą reagować na alarm
Przydatne dane teleadresowe
- Świetlica Plus w Trzebini - zajęcia dla dzieci, adresy i telefony
- Apteki Libiąż, powiat chrzanowski - adresy, telefony, godziny otwarcia
- Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Chrzanowie - kino, teatr, zajęcia i galerie
- Urząd Miasta w Trzebini - kontakt, wydziały, godziny i e-usługi
- Apteki Balin, gmina Chrzanów, powiat chrzanowski - adresy, telefony, godziny otwarcia
- Parafia NMP Matki Kościoła w Bolęcinie - msze, kancelaria, sakramenty
