Wernisaż wystawy Marii Rojkowskiej w Manufakturze Trzebinia już 25 lipca

2 min czytania
Wernisaż wystawy Marii Rojkowskiej w Manufakturze Trzebinia już 25 lipca


W Manufakturze Trzebinia już wkrótce rozkwitnie niezwykła wystawa, która przeniesie odwiedzających w barwny świat kwiatów i emocji. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w artystycznej pasji i spotkać się z twórczością Marii Rojkowskiej, której dzieła zachwycają subtelnością i głębią.

  • Manufaktura Trzebinia zaprasza na wyjątkową ekspozycję malarską
  • Spotkanie z artystką w sercu Trzebini – czas na inspirujące rozmowy

Manufaktura Trzebinia zaprasza na wyjątkową ekspozycję malarską

Już 25 lipca o godzinie 18:00 w przestrzeni Manufaktury Trzebinia odbędzie się uroczysty wernisaż nowej wystawy autorstwa Marii Rojkowskiej. Artystka zaprezentuje cykl prac inspirowanych światem piwonii, ale nie tylko – jej obrazy to prawdziwa podróż przez różnorodne motywy natury i emocji.

To wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby nie tylko podziwiać kunszt malarski, lecz także porozmawiać z samą twórczynią o jej fascynacji sztuką oraz procesie tworzenia. Maria Rojkowska znana jest z umiejętności uchwycenia ulotnego piękna przyrody, które przekłada na swoje płótna z niezwykłą delikatnością i wyczuciem.

Spotkanie z artystką w sercu Trzebini – czas na inspirujące rozmowy

Wernisaż w Manufakturze to nie tylko wystawa obrazów, ale także szansa na osobiste spotkanie z Marią Rojkowską. Miłośnicy sztuki będą mogli wymienić się spostrzeżeniami i poznać bliżej historię powstawania prezentowanych dzieł. To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią sobie kontakt ze sztuką pełną pasji i emocji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Trzebini oraz okolic do udziału w tym kulturalnym wydarzeniu. Wernisaż rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00 w piątek, 25 lipca. Nie przegapcie okazji, by zanurzyć się w świecie barw i form stworzonych przez jedną z najciekawszych lokalnych artystek!

Na podstawie: UM Trzebinia

Autor: krystian