Pochodzisz z gminy Trzebinia, lecz w niej nie mieszkasz? Pracujesz tu albo działasz? A może mieszkasz od urodzenia i nie planujesz tego zmieniać?  Jedno jest pewne – Trzebinię masz w sercu!

Grafika przedsawia logo akcji <a href=Trzebinia w sercu" width="363" height="329" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" title="logo akcji Trzebinia w sercu" />

 

- Nieprzypadkowo z naszą akcją wystartowaliśmy w święto zakochanych. Chcemy podkreślać znacznie lokalnego patriotyzmu, chwalić się naszą małą ojczyzną i zaangażować każdego, kto w jakikolwiek sposób jest związany z naszą gminą, zostawił tu cząstkę siebie, a Trzebinię nosi w sercu. Zaplanowaliśmy w tym roku wiele ciekawych przedsięwzięć związanych z naszą akcją, do współudziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych! – zachęca inicjator akcji Jarosław Okoczuk, zastępca burmistrza Trzebini odpowiadający m.in. za promocję gminy.

 

Inicjatywa „Trzebinia w sercu” wystartowała 14 lutego. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli na walentynkowe seanse do gminnego kina Sokół, otrzymali specjalną przypinkę z logiem akcji. Równocześnie na facebooku gminy Trzebinia wystartował konkurs w którym wygrać można było upominki promocyjne.

 

- Motyw „Trzebini w sercu” będzie towarzyszył wielu wydarzeniom organizowanym przez urząd i gminne instytucje jak TCK czy biblioteka, także tym związanym z obchodami świąt narodowych. W tym roku świętujemy także stulecie Niepodległej – a patriotyzm lokalny jest częścią prawdziwego i radosnego patriotyzmu, czyli miłości do własnego kraju. Ale chcemy także, aby w naszą inicjatywę włączyli się wszyscy zainteresowani mieszkańcy i inne osoby emocjonalnie związane z Trzebinią  – wyjaśnia Jarosław Okoczuk.

 

O akcji:

Nazwa i symbol akcji „Trzebinia w sercu” nawiązują do kształtu popularnego trzebińskiego akwenu – Balatonu, który w tym roku zostanie otwarty w nowej odsłonie. Balaton zwany jest „sercem Trzebini” i jest jednym z symboli gminy, a dzięki przebudowie ma szansę stać się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc rekreacji w całym regionie.

 

Materiały graficzne związane z akcją są ogólnodostępne (do pobrania poniżej), a udziału w akcji – która ma charakter społeczny – nie trzeba w żaden sposób formalnie zgłaszać.

 

W przypadku chęci innego zaangażowania w akcję prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji, Współpracy z Zagranicą, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Trzebini - tel. 32 71 11 084 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. //!-- document.getElementById('cloak86026').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy86026 = 'promocja' + '@'; addy86026 = addy86026 + 'um' + '.' + 'trzebinia' + '.' + 'pl'; var addy_text86026 = 'promocja' + '@' + 'um' + '.' + 'trzebinia' + '.' + 'pl'; document.getElementById('cloak86026').innerHTML += ''+addy_text86026+''; //-->

 

Materiały graficzne do pobrania (kliknięcie w link lub obrazek powoduje otwarcie pliku w pełnym rozmiarze w nowym oknie):

<a href=Trzebinia w sercu logo podstawowe m" />

wersja achromatyczna

<a href=Trzebinia w sercu achromatyczne m" /> 

wersja jednobarwna [CMYK]

  <a href=Trzebinia w sercu logo niebieskie CMYK m" /> 

wersja jednobarwna [RGB]

<a href=Trzebinia w sercu logo niebieskie m" />

wersja jednobarwna [CMYK]

<a href=Trzebinia w sercu logo pomarańczowe CMYK m" />

wersja jednobarwna [RGB]

<a href=Trzebinia w sercu logo pomarańczowe m" />

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio