W najbliższą niedzielę, 24 czerwca odbędzie się Rajd Rowerowy Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marsz Nordic Walking organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu we współpracy z Gminą Trzebinia, Gminą Bukowno oraz Radą Sołecką Niesułowic.

MOSiR Rajd Rowerowy

Start i metę rajdu tradycyjnie zaplanowano w punkcie wypoczynkowym w Niesułowicach, przy drodze nr 791 w kierunku Chrzanowa. Rajd wystartuje o godz. 10:00. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. ok 13:30. Oprócz rowerzystów  udział w imprezie mogą wziąść również miłośnicy marszu Nordic Walking, którzy wyruszą na trasę pod opieką doświadczonego instruktora ok. godz. 10:10.

Celem rajdu jest poszerzenie kręgu osób uprawiających turystykę rowerową, odkrywanie historii, zabytków, pomników przyrody, kultury i architektury.

Informacja nadesłana przez MOSiR Olkusz

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio