Stowarzyszenie Wolna Trzebinia zaprasza w sobotę 25 listopada 2017 r. o godzinie 18.00 na spotkanie z Księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, organizowane w Dworze Zieleniewskich w Trzebini; wstęp wolny.

 

wolna trzebinia

 

Spotkanie to nie tylko wykład, ale również interakcja z publicznością, dlatego przewidziany jest panel dyskusyjny oraz możliwość zakupienia książek autorstwa prelegenta. Uczniowie Zespołu Szkół Techniczno - Usługowych przeprowadzą autorski wywiad.

 

Ksiądz Tadeusz Bohdan Isakowicz-Zaleski ps. „Jacek Partyka”, „Jan Kresowiak”, „Ksiądz Robak”, ur. 7 września 1956 r. w Krakowie – polski Ormianin, duchowny katolicki obrządków ormiańskiego i łacińskiego, działacz społeczny, historyk Kościoła, wieloletni uczestnik opozycji antykomunistycznej w PRL, poeta. W latach 2011–2014 był felietonistą Gazety Polskiej Codziennie i Gazety Polskiej, z którymi zerwał współpracę na skutek rozbieżności światopoglądowych i wątpliwości dotyczących obiektywizmu prezentowanego przez te tytuły. Obecnie jest publicystą portalu Prawy.pl. Publikuje również na portalach Myśl.pl i wPolityce.pl; współpracuje z RMF FM. Prowadzi blog na swojej stronie internetowej.

 

kociol tematyczny lach

 

Wstęp wolny. Organizatorzy nie pobierają opłat za wstęp, proszą jedynie o dobrowolne składki na rzecz pokrycia kosztów organizacyjnych.

Dwór Zieleniewskich ul. Marszałka Piłsudskiego 47a.

https://www.facebook.com/events/129077684445340/

http://wolnatrzebinia.pl/trzebinski-kociol-tematyczny/

 

Informacja przesłana prtzez Stowarzyszenie Wolna Trzebinia

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio