Trzebinia. Nowy zastępca komendanta już na posterunku
Artur Wróbel odszedł służył w policji przez 23 lata. Przez ostatnie siedem lat pełnił służbę na stanowisku zastępcy komendanta komisariatu policji w Trzebini. Inspektor Tomasz Zając, komendant powiatowy policji w Chrzanowie podziękował mu za wieloletnią służbę i wręczył pamiątkowa szablę.
Nowy wiceszef trzebińskiej policji, Paweł Ślęczkowski, służbę rozpoczął w 2000 roku, jako aplikant wydziału prewencji komendy powiatowej w Chrzanowie. Pracował na stanowisku policjanta zespołu patrolowo interwencyjnego, następnie referenta zespołu dochodzeniowo oraz detektywa referatu kryminalnego w libiąskim komisariacie. Od 2008 roku był detektywem, a następnie specjalistą referatu dochodzeniowo śledczego KPP w Oświęcimiu. Od lutego 2009 roku pełnił funkcje kierownika referatu dochodzeniowo-śledczego komisariatu w Trzebini. Nowy wiceszef trzebińskiego komisariatu ma 39 lat, jest żonaty i ma jedno dziecko.
Artur Wróbel. Fot. KPP Chrzanów
Paweł Ślęczkowski. Fot KPP Chrzanów
Autor: Strona główna
Przydatne dane teleadresowe
- Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd, strukturę jednostki i sprawy online
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie – kontakt, strukturę jednostki i sprawy online
- Miejske Centrum Kultury I Sztuki w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia i dojazd
- Starostwo Powiatowe w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd, strukturę jednostki i sprawy online
- Urząd Stanu Cywilnego Chrzanów w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd i sprawy online
- Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd i strukturę jednostki

