11.11.2017 r. na orliku w Młoszowej odbył się Turniej o Puchar Dyrektora TCK Adama Potockiego Drużyna Manhattan Trzebinia zajęła III miejsce, to 96 podium zespołu w 30 letniej historii zespołu.

manhattan.11.2017002

W zawodach uczestniczyło 6 zespołów. W spotkaniach grupowych Manhattan pokonał kolejno zespoły Piekarna ATU 1 - 0 po bramce Szybalskiego oraz Salos Jaworzna 3 - 1 po golach Stojewskiego, Pieprzycy i Dariusza Jędrzejczyka.

W półfinale Trzebinianie ulegli Magic Sport Libiąż 1 - 3 (gol Szymona Jędrzejczyka).

W spotkaniu o 3 miejsce pewnie pokonał ponownie Piekarnię ATU 3 - 0 strzelcami bramek byli Szlufik (2) oraz Pieprzyca.