Sukces podopiecznych trenera Kacpra Ślusarka w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kategorii u-14 w Futsalu w ostatni weekend stycznia (26-27.01.2019 r.) w Bielsku-Białej.

MKS luty 2019

Był to trzeci udział zespołów MKS-u w ciągu czterech lat w finałach Mistrzostw. Wcześniej, w 2016 w kategorii u-18 (rocznik 1997/98) w Łęczycy zespół zajął 4 miejsce. W roku 2017 w Bochni (również w kategorii u-18), zawodnicy z rocznika 1998/99 zdobyli Wicemistrzostwo Polski.  Rok 2018 to udział w eliminacjach aż trzech drużyn w kategoriach u-14, u-18 i u-20, jednak wtedy żadnemu z zespołów nie udało się zakwalifikować do finałów.

 

Młodzi piłkarze MKS-u tegoroczny sukces chcą zadedykować Panu Burmistrzowi Jarosławowi Okoczukowi, wielkiemu zwolennikowi sportu w Trzebini oraz Prezesowi firmy Krisbud Panu Krzysztofowi Głuchowi - miłośnikowi futsalu, którego wsparcie finansowe przyczynia się do doskonalenia przez młodzież swoich umiejętności gry na pełnowymiarowej hali. Ponad to zespół chce podziękować nowemu zarządowi MKS Trzebinia, na czele z Prezesem Jackiem Pająkiem za obrany kierunek "stawiający na szkolenie, aby jak najwięcej wychowanków grało w zespole seniorów". Podziękowania skierowane są również dla trenera Mieczysława Ślusarka za dopięcie wszystkich spraw związanych z udziałem w MMP, oraz pana Adama Banacha, za wieloletnią organizację rozgrywek futsalowych (wakacyjnych i zimowych) w Chrzanowie.

 

Wyniki MKS - Grupa D:

MKS Trzebinia - Śląsk Wrocław 2:2 (2:1) Bramki: Krzywda, Hano

MKS Trzebinia - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

 

Ćwierćfinał:

MKS Trzebinia - GKS Wikielec 1:5 (0:1) Bramka: Krzywda

Półfinał, mecz o miejsca 5-8:

MKS Trzebinia - GSF Gliwiec 2:1 (1:1) Bramka: samobójcza, Hano

Mecz o 5 miejsce:

MKS Trzebinia - Beniaminek Starogard Gdański 1:4 (1:2) Bramka: Wójcik

 

Skład MKSu: Michał Pałka, Mikołaj Kozłowski, Maciej Pucia, Michał Hano, Konrad Kalinowski, Igor Krzywda, Jakub Bieniek, Antoni Małocha, Mateusz Wojas, Kamil Wójcik, Kacper Strycharski, Jan Garlacz, Kamil Bohonos, Oskar Głuch. Trener: Kacper Ślusarek

Informacja nadesłana przez trenera Kacpra Śłusarka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.