karczek z kością z Małopolskiego Wagonu Smaków Swiezemieso.pl

Pracujemy coraz więcej i nie zawsze mamy czas na poszukiwanie dobrych jakościowo produktów. Niestety, często wiąże się to z odwiedzeniem kilku sklepów, w których musimy spędzić dużo czasu, by dostać interesujące nas artykuły. Na szczęście, z pomocą przychodzi nam Internet i coraz bogatsza oferta sklepów funkcjonujących w sieci. Teraz można kupić w nich nie tylko kosmetyki, ale również jedzenie. Jednym z niestandardowych produktów, jest świeże mięso, które jest na wyciągnięcie dłoni, a na pewno myszki.

Dlaczego powstał sklep internetowy z mięsem?

Mięsny sklep internetowy jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Coraz więcej Polaków nie ma czasu na przemyślane i zdrowe zakupy, poszukuje więc produktów w Internecie. A tu, można znaleźć wszystko, nawet świeże mięso. Prekursorem jest Małopolski Wagon Smaków, firma, która od lat funkcjonuje w branży rzeźniczej w Krakowie. Dewizą zakładu jest to, aby klient był zadowolony; to oni pierwsi w Krakowie zaproponowali klientom sezonowane steki, uruchomili także bistro z domowymi wyrobami i obiadami mięsnymi.

Swiezemieso.pl to mięsny sklep internetowy, który jest najnowszym projektem Małopolskiego Wagonu Smaków. Znacząco zmienia wyobrażenie klientów o funkcjonowaniu sklepu mięsnego. Daje on możliwość zakupu świeżego mięsa, a także wędlin, a następnie dostarczenia ich pod wskazany adres. Pracownicy firmy wysyłają zakupy od wtorku do czwartku, w specjalnie przygotowanych termoboxach, które gwarantują świeżość produktów. Już następnego dnia, po wysyłce, zakupy z koszyka internetowego są w domu klienta. Wystarczy dokonać zakupu w Internecie, opłacić rachunek i czekać na świeże mięso, które ma wyjątkowy smak.

Czy w ofercie sklepu jest wyłącznie mięso?

Zdecydowanie najważniejszym elementem oferty tego sklepu internetowego, jest mięso - zarówno to świeże, jak i wędliny. Klienci znajdują tu wyroby z polski, ale mogą również kupić te z Hiszpanii, Włoch, Węgier czy Francji. Właściciele sklepu wciąż poszerzają ofertę o inne produkty, dedykowane nie tylko mięsożercom, ale również wegetarianom, a nawet weganom. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Starają się odtworzyć smaki z dzieciństwa i podróży, tak, aby zaproponować produkty regionalne z całej Europy. Małopolski Wagon Smaków to nie tylko pasja do jedzenia, to także dbałość o jakość i szczegóły.

Sklep ze świeżym mięsem w ofercie ma: wieprzowinę, cielęcinę, wołowinę, jagnięcinę, a także drób i mięso królicze. Mimo tego, że sklep specjalizuje się w świeżym mięsie i wędlinach, klienci znajdują tu także inne artykuły spożywcze. W sklepie można kupić makarony, sosy do kanapek, czy typowe, włoskie oliwki. Dzięki tak szerokiej ofercie, dopasowanej do indywidualnych potrzeb, klienci nie muszą się ograniczać; mogą smakować nowych potraw i cieszyć się zdrowym i smacznym mięsem.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.