Rodzice każdego nowo narodzonego dziecka w chrzanowskim szpitalu otrzymywać będą od 1 marca mała wyprawkę, którą witamy na świecie naszych nowych mieszkańców.

Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście !!!

Dziś, Oddział Neonatologiczny Chrzanowskiego Szpitala odwiedzili Starosta Chrzanowski – Andrzej Uryga i Wicestarosta – Bartłomiej Gębala.

W ramach akcji Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście – powitaliśmy na świecie dwóch nowych mieszkańców powiatu – Kubusia, syna Pani Edyty i Marcela, syna Pani Marty.
Z tej okazji Starosta i Wicestarosta wręczyli szczęśliwym mamom pamiątkowe wyprawki, listy gratulacyjne, a także złożyli życzenia. Starosta dodatkowo podziękował Paniom, iż na miejsce porodu wybrały Szpital Powiatowy w Chrzanowie.

Wszystkie mamy, które zdecydują się na poród w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie otrzymają pamiątkową wyprawkę składającą się z kocyka, poduszki, rożka i zabawki, a także list gratulacyjny.

Od początku roku w chrzanowskim szpitalu urodziło się 169 dzieci ( w styczniu 87, a w lutym 82), dziś na Oddziale Neonatologicznym przebywało 13 noworodków.

Przypominamy, iż Oddział Ginekologiczno – Położniczy został wyremontowany w ubiegłym roku. Oprócz nowego wystroju, wzbogacił się o nowoczesny sprzęt, który umożliwia świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie. Kadra oddziału to znakomici lekarze oraz położne, dzięki nim przyszłe mamy mogą poczuć się bezpieczne i zaopiekowanie.