O manipulacji w cyberprzestrzeni, emancypacji kobiet czy ekscentrykach w świecie sztuki można było posłuchać podczas szóstej edycji Festiwalu Naukowego „NOC w LICEUM”. 1 lutego do chrzanowskiego „Staszica” przybyły tłumy głodnych wiedzy, zarówno młodzieży jak i dorosłych mieszkańców powiatu chrzanowskiego. 

Noc w Liceum - gratka dla głodnych wiedzy

Do wyboru uczestników było kilkanaście tematów z różnych dziedzin nauki. Od matematycznych zagadek, eksperymentów chemicznych po zajęcia sportowe. Sporym zainteresowaniem cieszyła się wystawa egzotycznych zwierząt. Konrad Bochenek, uczeń trzeciej klasy I LO w Chrzanowie zaprezentował dwa własne węże: boa dusiciela oraz pytona tygrysiego albinosa. – Każdy mógł pogłaskać węża, a odważni nawet wziąć gada do ręki – podkreśla Konrad Bochenek. 
Pełna relacja z piątkowej Nocy w Liceum już wkrótce w TV Powiat.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.