Na wieczną służbę odszedł nasz Kolega, starszy aspirant Rafał Żabiński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 listopada 2018 r. zmarł  nasz Kolega st.asp.Rafał Żabiński z Komisariatu Policji w Libiążu. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich.

 

Rafał miał 46 lat. W szeregi Policji wstąpił w marcu 2004r roku. Pełnił służbę w Komisariacie Policji w Libiążu,  od maja 2011 na stanowisku detektywa Referatu Kryminalnego w  KP Libiążu.

Od samego początku cieszył się uznaniem przełożonych i współpracowników. Dał się poznać jako osoba, która nie umiała przejść obojętnie wobec krzywdy wyrządzanej drugiej osobie. Zawsze uśmiechnięty i pogodny, swoim optymizmem zarażał wszystkich, których spotkał na swojej drodze.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 30 listopada 2018r  o godz. 14:00  w Gorzowie w Kościele pw. św. Jadwigi Królowej

 

 Cześć Jego pamięci!

 

"Ogromnie boli myśl o chwili,

w której nie będzie już następnych dni"- Jostein Gaarder

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.