KP Trzebinia- Dzień Bezpiecznego Internetu.

Komisariat Policji w Trzebini w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, który jest obchodzony 6 lutego zorganizował spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej w Dulowej.

Tematem było oczywiście bezpieczeństwo w sieci, oprócz prelekcji nie zabrakło miejsca na artystyczną kreatywność bowiem uczniowie uczestniczyli w konkursie plastycznym. Wszyscy byli wygrani, bo zyskali trochę nowych informacji ale nagrodzono tylko kilka najlepszych prac. Było sporo wiedzy, ale też duża dawka humoru i radości.

Spotkanie poprowadził doświadczony dzielnicowy asp. sztab. Wojciech Głuch. On też przewodził spotkaniom, które w bieżącym roku odbyły się w Lgocie i Bolęcinie. W sumie dzielnicowy Głuch na temat bezpieczeństwa, nie tylko w sieci rozmawiał z 380 osobami, to ważne również dlatego, że mieszkańcy, którzy jeszcze nie znają swojego dzielnicowego mogli z nim porozmawiać i przekonać się, że program” Dzielnicowy bliżej nas” nie jest tylko sloganem .

Gościem specjalnym na prelekcji w Szkole Podstawowej w Bolęcinie był dr Michał Szyszko – kierownik katedry pracy socjalnej z WSP Korczaka w Katowicach za udział w przedsięwzięciu wszystkim dziękujemy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio