Chrzanowska drogówka zatrzymała dwóch nierzeźwych kierujących

Dzisiaj rano tj. 26 czerwca  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie wyeliminowali z ruchu drogowego  dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy pomimo swojego stanu -  usiedlli za kierownicą samochodu.  

Pierwszego nietrzeźwego kierującego samochodem m-ki Opel policjanci zatrzymali już o godz. 7: 45 w Chrzanowie na ul. Wodzińskiej. Jak okazało się 48 - letek z Trzebini wydmychał blisko 0,8 promila alkoholu. 

Drugi kierujący smaochodem m-ki Fiat został zatrzymany przez drogówkę godzinę później  w Trzebini na ul. Słowackiego. W tym przypdaku 74 - letni mieszkaniec Krakowa wydmuchał 1,2 promila alkoholu. 

Zarówno pierwszemu jak i drugiemu nietrzeźwemu kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Obaj odpowiedzą również za kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.