100 Lat Policji Państwowej - 100% BEZPIECZEŃSTWA

17 sierpnia 2019r w godzinach od 12:00 do godz. 15:00 Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie wspólnie z Komedą Powiatową Policji w Olkuszu, Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną w Chrzanowie, a także z Miejskim WOPR w Chrzanowie zapraszają wszystkie rodziny z powiatu chrzanowksiego na wspólną profilaktykę bezpieczenstwa, która odbędzie się w Trzebini nad zalewem "Chechło".

W programie m.in pokaz  łodzi policyjnej i Miejskiego WOPR w Chrzanowie,  pokaz radiowozu i wozu strażackiego, mundury policyjne dla małych i dużych, zywy Inspektor ,,Wawelek” , ćwiczenia pierwszej pomocy ,prelekcja dotycząca bezpieczeństwa nad wodą  i w sieci internetowe,  pokaz gaszenia oleju spożywczego przez Straż Pożarną, możliwość oznakowania rowerów (dowód osobisty+dokument zakupu roweru), odciski daktyloskopijne, narkogogle oraz prelekcja dla rodziców  dotycząca uzależnień (walizka profilaktyczna).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.