Wynajem namiotu na bankiet firmowy

Prowadząc dobrze prosperującą firmę warto przynajmniej raz do roku skorzystać z oferty wypożyczalnia namiotów warszawa w celu użyczenia namiotu na imprezę firmową. Pozwoli to lepiej poznać się pracownikom i zacieśnić pozytywne relacje, co przyda się w budowaniu silniejszej tożsamości przedsiębiorstwa.

Na początek trzeba podjąć decyzję odnośnie umiejscowienia takiego namiotu – zwykle może być to obszar nieopodal spółki i nie ma znaczenia czy będzie to teren trawiasty, betonowy lub też z kostki brukowej. Ważną cechą wszystkich hal namiotowych jest to, że mogą stanąć na dowolnym gruncie, ważne, aby był ten grunt w miarę równy, aby utrzymać stabilność konstrukcji.

Kolejną kwestią jest odpowiedzenie sobie na bardzo ważne pytanie – w jakim celu właściwie przydać się może jeden namiot lub więcej namiotów na imprezę firmową? Odpowiedź jest prosta – chociażby kwestia cateringu na świeżym powietrzu, ale także schronienie dla pracowników i pozostałych gości w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że pomimo niezaprzeczalnego faktu jakim jest to, że są to tylko konstrukcje tymczasowe to są one niezwykle odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Ulewny deszcz nie spowoduje, że obiekt zacznie przemakać, ponieważ zostały tam zastosowane nowoczesne rozwiązania gwarantujące szczelność, ale równocześnie wystarczającą wentylację, dzięki której nadmiar wilgoci jest odprowadzany na zewnątrz. Tego typu rozwiązanie jest widoczne poprzez specjalne wywietrzniki, które umieszczone są po obu stronach obiektu namiotowego. Zapewnia to odpowiednią cyrkulację powietrza i uniemożliwia dostawaniu się wody do środka. W kwestii szczelności nietrudno zauważyć odpowiednio zaprojektowane rzepy uszczelniające, które zatrzymują ciepło w środku obiektu w trakcie zimniejszych dni. Jeszcze na osobne zdanie zasługuje odporność konstrukcji na szkodliwe promieniowanie UV oraz wytrzymałość nawet na wysokie temperatury dochodzące do +60 stopni Celsjusza. Należy też dodać, że praktycznie wszystkie nowo wyprodukowane namioty na wynajem dysponują takimi rozwiązaniami. Trzeba jednakże upewnić się, że firma, która oferuje wynajem namiotów posiada w swojej ofercie namioty spełniające te rygorystyczne wymagania.

Jeśli nie wiemy jaki rozmiar namiotu jest nam potrzebny wtedy dobrze jest skonsultować tą kwestię z ekspertami działającymi w branży wynajmu namiotów z Warszawy. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i pomogą podjąć właściwą decyzję. W takim momencie należy też zauważyć, że namioty eventowe, czyli takie do obsługi różnego rodzaju imprez, w tym imprez firmowych, mają możliwość ograniczonej modyfikacji. Każdy z namiotów można rozłożyć na kilka różnych sposobów. Jeśli okaże się, że nie potrzebujemy aż tak dużej przestrzeni namiotowej nic nie stoi na przeszkodzie, aby skrócić jego długość lub szerokość za pomocą ustawienia inaczej poszczególnych ścian dla obiektu. Można w ten sposób również modyfikować wysokość dachu. Co jeszcze ciekawsze – możemy dobrać kolor lub nawet zamieścić własne logo na jednym ze ścian obiektu. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ale z pewnością wzrośnie prestiż tego typu wydarzenia.

Jak już było wcześniej wspomniane – wynajem namiotow lub nawet wynajem całego kompleksu namiotowego jest doskonałym wyborem na imprezę firmową z uwagi na możliwość ochrony przed niesprzyjającymi warunkami klimatycznymi. Posiłki i napoje są odpowiednio chronione wewnątrz, więc nie ma obaw, że zastanie nas deszcz, który zniszczy pieczołowicie zaplanowaną imprezę.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.