W środę 13 czerwca b.r. o godz. 16.30 w Oddziale dla Dzieci odbędą się kolejne zajęcia  z cyklu Akademia Robotyki. Poprzez zabawę nauczymy się czegoś nowego i ciekawego - poznamy i zbadamy odkryte planety.
Serdecznie zapraszamy! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na zajęcia obowiązują zapisy.

 

Akademia Robotyki to warsztaty edukacyjne, podczas których dzieci uczą się analitycznego
i logicznego myślenia, poznają także podstawy nauk ścisłych (matematyki, informatyki, fizyki i mechaniki). Uczestnicy zajęć korzystają z zestawów klocków Lego WeDo oraz Lego Mindstorms EV3 i dzięki specjalnemu oprogramowaniu komputerowemu konstruują poruszające się roboty.

Zajęcia prowadzone są przez Partnera Biblioteki:
Akademia Robotyki w Chrzanowie
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. //!-- document.getElementById('cloak33074').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy33074 = 'chrzanow' + '@'; addy33074 = addy33074 + 'akademiarobotyki' + '.' + 'eu'; document.getElementById('cloak33074').innerHTML += '' +addy33074+''; //-->
www.akademiarobotyki.eu

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.