Gdzie w Chrzanowie możemy zaopatrzyć się w zabawki?

Chrzanów to niewielkie miasto znajdujące się w województwie małopolskim. To miasteczko słynące z wielu zabytków, choć dla niektórych jest stolicą polskiego miodu. Ze względu na dużą ilość drzew owocowych to właśnie tutaj powstają najwspanialsze miody. Z całą pewnością jest to miasto o charakterystycznym i nieco idyllicznym klimacie. Najmłodszych interesować będą jednak nie piękne zabytkowe kościoły, a miejsca, w których będzie można znaleźć wspaniałe zabawki. Takich punktów na szczęście również nie brakuje.

Gdzie udać się w pierwszej kolejności?

Sklep z klockami - TOY Planet

Toy Planet to z pewnością jeden z obowiązkowych punktów na zabawkowej mapie Chrzanowa. Sklep znajduje się na terenie centrum handlowego MAX i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród najmłodszych. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę niesamowicie bogaty i urozmaicony asortyment. Jest to miejsce, które spełni oczekiwania zarówno dzieczynek, jak i chłopców. Opcji jest naprawdę sporo, a zatem rodzice, jak to zwykle bywa w takich sklepach, będą musieli uzbroić się w anielską cierpliwość. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na wspaniałe zestawy klocków LEGO, bo są to zabawki pobudzające dziecięcą wyobraźnię i wzmacniające wiele umiejętności począwszy od motorycznych, a na inteligencji przestrzennej kończąc.

Magic Sklep - czy jest taki magiczny?

Przy ulicy Józefa Piłsudskiego znajduje się kolejna propozycja, której warto się przyjrzeć z bliska. Tym razem mamy do czynienia z miejscem o zachęcającej nazwie Magic Sklep i trzeba przyznać, że nazwa jest wyjątkowo dobrze trafiona. W tym niepozornym na pierwszy rzut oka sklepie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Sporo tutaj zabawek wszelkiej maści, a nie brakuje również interesujących zestawów LEGO Budowa, które dla małych budowniczych będą nie lada gratką. Nie ma przecież lepszej rzeczy niż zabawki, które wpływają na dziecięcą wyobraźnię, pozwalając im wcielić się w rolę dorosłych. Plac budowy z całym wyposażeniem sprzętowym jest przecież źródłem wielkich inspiracji dla małego dziecka.

Sklep 5.10.15

Przy ulicy Trzebińskiej 40 znajduje się sklep 5.10.15. To jedna z popularniejszych sieci sklepów zabawkowych w Polsce i z całą pewnością jedno z najukochańszych miejsc dla dzieci w każdym wieku. Zachwycający asortyment zawsze staje na wysokości zadania, oferując dzieciom radość w najczystszej postaci oraz źródło niekończącej się zabawy. Również w tym miejscu bez problemu namierzymy ciekawe zestawy klocków LEGO Classic dla najmłodszych, które odznaczają się nieco niższym poziomem skomplikowania, jak i LEGO City, w których na ogół tworzy się pełniejsze miejskie scenerie. Takie konstrukcyjne zabawki są niezwykle rozwijające.

Empik także posiada LEGO

W centrum handlowym MAX znajduje się także Empik. Choć niektórym osobom sklep ten kojarzy się przede wszystkim z akcesoriami muzycznymi i najnowszymi pozycjami literackimi, można tutaj również zakupić zabawki w najpiękniejszym wydaniu. Nic dziwnego w tym, że Empik doczekał się miana sieci sklepów wielobranżowych. W asortymencie znajdziemy najnowsze zestawy LEGO Friends, które cieszą się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dziewczynek, jak i LEGO City czy Creator. Wybór jest obszerny i właściwie można być pewnym, że każdy młody pasjonat konstruowania znajdzie w Empiku coś dla siebie.

Kto jak nie SMYK

W parku handlowym Kasztelania znajduje się Smyk - cały dla małych! W tym miejscu spełniają się marzenia dzieci w każdym wieku. Asortyment sklepu zachwyca pod każdym możliwym względem, z wyjątkiem finansowego, ale tylko z perspektywy rodziców. Znajdziemy tutaj najnowsze propozycje producentów zabawek, które cieszą się ogromnym uznaniem najmłodszych.

Podsumowując...

Konstruowanie to wciągająca czynność i nic dziwnego w tym, że dzieci tak chętnie sięgają po klocki LEGO. Postawklocka.pl to platforma, na której znajdziemy wiele zestawów wykluczonych z regularnej sprzedaży lub trudno dostępnych. Z całą pewnością warto tutaj zajrzeć, by zaopatrzyć się w brakujące zestawy lub unikaty, które uszczęśliwią każdego kolekcjonera klocków Lego z Chrzanowa.

Chrzanów