Black Friday 2021, nazywany też Czarnym Piątkiem 2021, to święto wszystkich łowców cenowych okazji i zniżek. Zgodnie z jego założeniami przez zaledwie jeden dzień w roku, przypadający zawsze na pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, można oddać się zakupowemu szaleństwu. Moda ta, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, staje się coraz popularniejsza w innych krajach - także w Polsce.

Kiedy przypada Black Friday 2021?

Black Friday 2021 przypada na 26 listopada, jednak rzadko trwa tylko jeden dzień. Coraz częściej Czarny Piątek jest przedłużany do końca weekendu, a nawet do poniedziałku (nazywanego Cyber Monday). Black Friday 2021 odbywa się w sklepach stacjonarnych i internetowych z różnego rodzaju asortymentem: elektroniką, ubraniami, dodatkami, butami (np. na suzana.pl) czy książkami. Najczęściej trwa już od pierwszej minuty piątku - w przypadku klasycznych zakupów stacjonarnych wymaga to fizycznej obecności w nocy w galerii handlowej i walkę z innymi uczestnikami tego wydarzenia o upatrzony produkt w niskiej cenie.

Co kupować podczas Black Friday 2021?

Black Friday 2021 to doskonała okazja, by uzupełnić garderobę i dom o brakujące w nich elementy. Założenia Czarnego Piątku to kupowanie rzeczy w dużo niższych cenach niż katalogowa, dlatego można sobie pozwolić na coś z wyższej półki lub kilka sztuk zamiast jednej. Każdy miłośnik cenowych okazji doradza wtedy, by szukać rzeczy wysokiej jakości, markowych i takich, na które wcześniej nie było go stać. Poluje też na chwilowe trendy, bo kupienie ich za ułamek pierwotnej ceny nie uderzy tak po kieszeni i nie obciąży domowego budżetu jak wtedy, gdy modny produkt kosztował dużo więcej.

Jak kupować podczas Black Friday 2021?

Black Friday 2021 będzie owocne, jeśli każdy jego uczestnik zaplanuje, co chce kupić i czego rzeczywiście potrzebuje lub brakuje w jego garderobie czy mieszkaniu. Możliwość, co można wówczas upolować z wielką zniżką, jest wprost nieograniczona. Buty? Black Friday to doskonały moment na ciepłą, zimową parę lub nowe szpilki na zabawę sylwestrową. Inne akcesoria? Czarny piątek to także dobry na to czas - najlepiej ze skóry naturalnej, ciepłej wełny czy kaszmiru lub markowe z półki premium.

Buty + Black Friday - udany duet!

Każdemu, kto planuje zakup nowej pary butów, Black Friday przynosi mnóstwo stylowych propozycji. Są to modele na różne pory roku, we wprost nieograniczonej kolorystyce i cenie. To święto zakupowych maniaków jest pretekstem do kupienia kilku nowych par i uzupełnienia garderoby o ponadczasowe i szalone, modne propozycje. Black Friday umożliwia zakup czegoś, na co wcześniej nie było kogoś stać, a także prezenty dla najbliższych: na święta, urodziny, rocznice i inne okazje.

Najchętniej kupowane buty damskie - Black Friday 2021

Jeśli chodzi o buty damskie, Black Friday jest doskonałą okazją, by uzupełnić swoją szafę. Każda kobieta, która bierze udział w Czarnym Piątku, szuka dla siebie albo czegoś solidnego i na wiele sezonów (tu prym wiodą modele ze skóry naturalnej lub specjalistyczne modele w góry lub do uprawiania konkretnych dyscyplin). Innym trendem są buty damskie w ryzykownej i modnej linii, np. białe trapery na traktorowej podeszwie lub połyskujące na złoto lub srebrno botki. Niejedna miłośniczka klasyki podczas Black Friday uzupełni swoją szafę o ponadczasową i nigdy niewychodzącą z mody parę mokasynów, czółenek czy lordsów.

Black Friday - buty dla całej rodziny w super niskich cenach

Black Friday - buty kupione podczas tego święta nadają się dla osób w każdym wieku i o dowolnym stylu. Oferta jest wówczas tak zróżnicowana, że da się znaleźć coś z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej. Ten moment jest dobry, by kupić coś swoim bliskim lub zrobić zapas upominków na kolejne święta, rocznice i urodziny. Nowa para butów w góry, szpilki na zabawę sylwestrową, czółenka na studniówkę - to tylko kilka pomysłów, co kupić podczas Black Friday.

czarne mokasyny z łańcuchem Suzana Black Week