Chrzanów bez prądu - sprawdź, kiedy nastąpią wyłączenia energii
Uwaga mieszkańcy Chrzanowa! Przed nami krótkie, ale planowane przerwy w dostawie prądu. Firma Tauron Dystrybucja ogłosiła, że wyłączenia są niezbędne do przeprowadzenia istotnych prac nad infrastrukturą energetyczną. Oto co powinniście wiedzieć.
  1. Tauron Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu w Chrzanowie w celu poprawy stabilności zasilania.
  2. Prace mają na celu zapobieganie awariom.
  3. Wyłączenia dotyczą ulic: Wojska Polskiego, Kopernika, Świętokrzyska, Krasickiego, Kochanowskiego.
  4. Przerwy w dostawie prądu zaplanowano na 22.02.2024, w godzinach od 8:00 do 9:30.

Dla wielu mieszkańców Chrzanowa, energia elektryczna to nieodłączny element codzienności, który umożliwia sprawne funkcjonowanie domów i przedsiębiorstw. Jednak aby sieć elektryczna mogła niezawodnie służyć swoim użytkownikom, niezbędne są regularne prace konserwacyjne i modernizacyjne. Tauron Dystrybucja, odpowiedzialny za dystrybucję energii w regionie, planuje krótkotrwałe wyłączenia prądu, które stanowią kluczowy element w zapewnianiu długoterminowej stabilności dostaw energii.

Chociaż przerwy w dostawie prądu bywają niekiedy uciążliwe, mają one na celu zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności sieci energetycznej. Prace planowane na ulicach Wojska Polskiego, Kopernika, Świętokrzyska, Krasickiego, i Kochanowskiego, mają na celu zarówno modernizację infrastruktury, jak i zapobieganie potencjalnym awariom, które mogłyby prowadzić do dłuższych i mniej przewidywalnych przerw w dostawie energii.

22 lutego, w godzinach porannych od 8:00 do 9:30, mieszkańcy wybranych ulic Chrzanowa będą musieli przygotować się na chwilowy brak dostępu do energii elektrycznej. Warto zatem zaplanować ten czas tak, by minimalizować ewentualne niedogodności związane z wyłączeniem prądu. Pamiętajmy, że te krótkotrwałe prace są inwestycją w stabilność i pewność naszego codziennego dostępu do energii.

Aby być na bieżąco z planowanymi wyłączeniami i innymi ważnymi informacjami dotyczącymi infrastruktury miejskiej, warto śledzić komunikaty lokalnych dostawców usług. W ten sposób, pomimo chwilowych niedogodności, możemy lepiej przygotować się na wszelkie zmiany w dostępie do podstawowych usług.


Na podstawie: Urząd Miejski w Chrzanowie