Celebrytki – minimalistyczna i elegancka biżuteria

Najczęściej wybieraną biżuterią są obecnie minimalistyczne naszyjniki bez rzucających się w oczy zawieszek. Swoją subtelnością zachwycają coraz większe grono kobiet – klientki cenią je za wyjątkowe walory estetyczne oraz za ich niezwykłą zdolność do wpasowania się w każdą z noszonych stylizacji. Nie ma znaczenia czy danego dnia planujesz wystawną kolację, czy spędzasz wieczór we własnym domu w gronie najbliższych. Świetnie współgrają z eleganckimi sukienkami oraz ze strojem codziennym. Do tego typu uniwersalnej biżuterii bez wątpienia należą celebrytki. 

Celebrytki charakteryzują się subtelnym łańcuszkiem o delikatnym splocie. Nie odznaczają się w nachalny sposób na tle noszonych ubrań. Jedynym wyróżniającym się elementem jest niewielkich rozmiarów zawieszka w złotym lub srebrnym kolorze. Może posiadać rozmaite kształty – gwiazdki, serduszka lub proste figury geometryczne. Często spotykanym wariantem jest celebrytka z imieniem swojej właścicielki. Taki naszyjnik stanowi doskonały pomysł na prezent i z pewnością zadowoli obdarowaną. 

Celebrytki z diamentami lub cyrkoniami 

Celebrytki występują również w nieco bardziej ekstrawaganckiej wersji zawierającej cyrkonie lub diamenty. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie bardziej wyszukane wisiorki. Świetnie sprawdzą się zakupione w celu wręczenia ich bliskiej osobie. Obecnie istnieje możliwość nabycia tego typu celebrytek, wykonanych specjalnie na daną okazję. Dla zakochanych przykładowo na walentynki, wykonano zawieszki w kształcie serca wyłożone z zewnątrz pięknymi kamieniami. Myśląc o ślubie, zaopatrz się w elegancką celebrytkę przypominającą kształtem młodą parę. Dzień mamy to natomiast okazja do zakupu napisu „mama” do zawieszenia na szyi. 

Dobierając wisiorek, weź pod uwagę także osobiste zainteresowania, uczucia religijne lub wiek obdarowanej. Dla pasjonatki muzyki dobrym wyborem będzie złoty klucz wiolinowy wysadzany kryształami. Ma smukły kształt i doskonale podkreśli kobiecy dekolt. Natomiast osoby religijne mogą cenić sobie wysokiej jakości medaliki. Delikatne krzyżyki zawieszane na złotym lub srebrnym łańcuszku będą niepowtarzalną pamiątką na długie lata. Z kolei najmłodsi, którzy interesują się zwierzętami bądź posiadają w swoim domu pupila, ucieszą się z zawieszki w formie kota lub psa. 

Celebrytki – skomponuj zestaw prezentowy

Minimalizm oraz uniwersalność celebrytek pozwala na łatwe łączenie ze sobą ich zawieszek. Jeżeli chcesz sprawić radość bliskiej osobie, możesz zdecydować się na wybór kilku naszyjników i wręczenie ich wraz ze sobą jako zestaw. Wybierz łańcuszek i kilka odrębnych zawieszek lub skompletuj kolekcję kilku sztuk celebrytek na każdą okazję. Celebrytki to doskonały pomysł na prezent i pamiątka na długie lata.