Polkom

Na zaproszenie Burmistrza Gminy Alwernia wraz z firmą Polcom Sp. z o.o. blisko 400 uczniów klas VI–VIII oraz klasy III gimnazjalnej ze wszystkich szkół z terenu Gminy Alwernia zwiedziło firmę Polcom

 - Ośrodek Przetwarzania Danych, znajdujący się w Grojcu.

Uczniowie byli pierwszymi osobami, poza pracownikami firmy, którzy ją zwiedzili. Wycieczki organizowane były w terminach od 12 października do 17 października.

Polcom Data Center Alwernia położone w Grojcu funkcjonuje od 2015 roku, jednak firma działa już 25 lat zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Ośrodek Polcom to baza do świadczenia usług informatycznych na najwyższym poziomie. Firma posiada największą platformę sprzętową w Polsce pozwalającą budować szeroką gamę rozwiązań informatycznych. Firma wprowadza na europejski rynek innowacyjne technologie IT, w zakresie zabezpieczania oraz serwowania informacji elektronicznej. Współpracuje z liderami technologicznymi, dostarczającymi rozwiązania do budowy środowisk wysokiej dostępności.
Podczas wycieczek uczniowie zwiedzili budynek firmy, zapoznali się z najnowszymi technologiami IT oraz zobaczyli jak na co dzień funkcjonuje firma.
W ramach wycieczki uczniowie mieli zagwarantowany bezpłatny transport oraz poczęstunek.  

Dziękujemy firmie Polcom Sp. z o.o. za zaangażowanie i pozostajemy w nadziei na dalszą owocną współpracę.

Wycieczka do Polkomu w Grojcu

 

Wycieczka do Polkomu w Grojcu

 

Wycieczka do Polkomu w Grojcu

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.