Dzisiaj w okolicach godziny 11:30 pracownik administracyjny trzebińskiego Balatonu powiadomił policję o zwłokach pływających przy brzegu.

Wezwani na miejsce ratownicy z PSP w Chrzanowie wyłowili, jak się okazało na podstawie dokumentów tożsamości ciało 29-cio letniego mieszkańca Trzebini.

Mężczyzna był ubrany, miał też na sobie kurtkę i plecak.

Trwają czynności policyjne mające ustalić przyczyny w jakich doszło do tragedii. Na chwilę obecną nie można jednoznacznie stwierdzić czy mogło to być samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek - mówi asp. szt. Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Szczegóły pozwoli ustalić sekcja zwłok.

Poprzedni tragiczny wypadek na Balatonie miał miejsce w sierpniu tego roku, kiedy to Balaton został zamknięty na weekend. Zdjęcie przedstawia sierpniową akcję poszukiwawczą.

Komentarze   
0 #1 Jacek 2011-11-17 17:37
Coś często, jakieś fatum?
Cytować
0 #2 Ola: 2011-11-18 06:48
Fatum nie fatum, ludzie zdesperowani , uważający że nie mają wyjścia, nie mający przyjaciół , bliskich, a może i środków do życia, trudno coś gdybać, szkoda człowieka.
Cytować
0 #3 Larwal 2011-11-18 21:52
Jakie to życie pokręcone !
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.