Zamawianie kontenera na odpady online – zobacz jakie to proste

Planujesz remont lub realizację inwestycji budowlanej? W czasie robót wytworzonych zostanie wiele odpadów, które nie mogą zostać wyrzucone do śmietnika komunalnego. Rozwiązaniem na wygodne i zgodne z przepisami pozbycie się odpadów poremontowych i budowlanych są kontenery, które możesz wynająć na czas prac. Przekonaj się, jak łatwo zamówić kontener na odpady online i uniknąć dzięki temu wysokich mandatów za niewłaściwe wyrzucanie odpady po remoncie czy pracach budowlanych.

Kontener na odpady budowlane – legalny i wygodny wywóz odpadów

W czasie remontu lub budowy wytworzą się odpady, których pod groźbą mandatu nie wolno wyrzucać do komunalnych śmietników. Wynika to przede wszystkim z ich specyfiki, w tym szkodliwości substancji, które mogą znajdować się na panelach, tapetach, tynkach, płytkach ceramicznych czy fragmentach gruzu – np. farb, rozpuszczalników czy klejów.

Nie oznacza to, że musisz samodzielnie zadbać o to, żeby każdy rodzaj odpadów trafił we właściwe miejsce, np. na składowisko, do zakładu utylizującego lub recyklingowego. Wystarczy zamówić kontener na odpady online. Odpady zostaną odebrane przez profesjonalną firmę, która zagospodaruje je we właściwy sposób. Przekonaj się, jak łatwe i wygodne jest zamawianie kontenera na odpady.

Zamawianie kontenera na odpady online – jak to zrobić?

Kontener na odpady online możesz zamówić na platformie ecoexpress24.pl. Cały proces przebiega niemalże tak samo jak zakupy w sklepie internetowym. Jedyną różnicą jest konieczność przygotowania miejsca na postawienie kontenera wraz z przestrzenią do manewrowania przez samochód dostawczy. Jak zatem zamówić kontener na odpady online?

  • Odwiedź serwis internetowy ecoexpress24.pl lub skorzystaj aplikacji mobilnej.
  • Określ swoją lokalizację. Na jej podstawie system przedstawi Ci dostępne kontenery oraz czas oczekiwania.
  • Określ, jakie odpady chcesz wyrzucić. Możesz wybrać kontener na gruz czysty, gruz zmieszany, odpady odpady poremontowe oraz gabarytowe. Nie potrzebujesz dużego kontenera lub nie ma na niego miejsca? Możesz kupić worek Big-Bag o pojemności 1m3 i zamówić jego odbiór w dowolnym czasie. Zostanie odebrany w ciągu 14 dnia od zamówienie usługi odbioru.
  • Podaj niezbędne dane adresowe i opłać zamówienie. Realizacja usługi zostanie uruchomiona natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

Kontener zostanie wypożyczony na 4 dni. W tym okresie samodzielnie wypełnisz go odpadami, a pracownik ecoexpress24.pl odbierze go w 4 dniu, nawet pod Twoją nieobecność, pod warunkiem pozostawienia otwartej bramy na posesję. Okres wynajmu kontenera może być wydłużony o 4 dni za dodatkową opłatą.

Zamawianie kontenera na odpady budowlane – poznaj korzyści

Dzięki kontenerowi na odpady możesz legalnie pozbyć się odpadów budowlanych i poremontowych. Nie musisz martwić się o transport odpadów we właściwe miejsca, a także unikasz ryzyka zapłacenia wysokiego mandatu za nieprawidłowe wyrzucanie tego rodzaju odpadów.

Co więcej, niesie to również wiele zalet dla środowiska, ponieważ wiele odpadów budowlanych, np. gruz czysty, elementy stolarki, elementy metalowe czy tworzywa sztuczne, mogą zostać ponownie wykorzystane.