Wsparcie informatyczne dla biznesu: poznaj ofertę firmy Teleaudyt.pl

W dzisiejszym świecie z pewnością nikt nie wyobraża sobie życia bez komputerów i Internetu. Korzystanie z dobrodziejstw techniki jest dla nas codziennością, zarówno w życiu codziennym jak i biznesowym. Kluczowe znaczenie dla znakomitej większości przedsiębiorstw ma elastyczna, niezawodna i bezpieczna infrastruktura informatyczna. Biorąc pod uwagę to, jak ważnym elementem jest odpowiedni sprzęt komputerowy w firmie, nieodzowną część prowadzenia działalności stanowi profesjonalne wsparcie IT. Właśnie dlatego od lat coraz większą popularnością cieszy się outsourcing informatyczny.

Dlaczego outsourcing IT to dobry pomysł dla twojego biznesu?

Komputery wraz z Internetem stanowią dziś podstawowe narzędzia pracy. Pod pojęciem infrastruktury IT kryje się kompletny system informatyczny wykorzystywany w danym przedsiębiorstwie, w tym sprzęt, okablowanie oraz oczywiście oprogramowanie. Bezpieczna, niezawodna i wydajna infrastruktura informatyczna może pomóc w osiąganiu celów biznesowych, a w dalszej perspektywie pozwoli na budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Aby stworzyć niezawodne, wydajne i odporne na ataki środowisko informatyczne w organizacji potrzebne jest dokładne zaplanowanie, zaprojektowanie oraz wdrożenie zaawansowanego systemu IT. Realizacja tak rozbudowanego projektu nie byłaby możliwa bez zaangażowania zespołu profesjonalnych informatyków. To oni najlepiej wiedzą, jak cały system powinien działać oraz jakie elementy ma zawierać. Opieka informatyczna awansowała do rangi jednej z najważniejszych kwestii związanych z prowadzeniem firm na całym świecie. W dużych przedsiębiorstwach tym obszarem zajmują się zwykle informatycy zatrudnieni na etat. Jednak ogólnodostępne statystyki jasno pokazują, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się obecnie inne rozwiązanie, a mianowicie outsourcing IT. Umowa outsourcingowa oznacza, że zlecamy zewnętrznemu partnerowi całościową lub częściową opiekę nad infrastrukturą IT przedsiębiorstwa. Pomaga to obniżyć koszty (nie trzeba tworzyć i utrzymywać własnego działu IT), zapewnia dostęp do sprawdzonych specjalistów z różnych dziedzin (wsparcie IT oferują profesjonalne firmy informatyczne) oraz pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Taka praktyka biznesowa daje także możliwość dotarcia do sprawdzonych specjalistów, którzy mogą być niedostępni lokalnie. Warto też wiedzieć, że znaczna ilość prac nie wymaga fizycznej obecności informatyka w firmie, często wystarczy połączenie zdalne z komputerem lub serwerem. Dzięki temu firma IT, której zlecisz wykonanie prac, może być dostępna od razu. Dodatkowym plusem jest gwarancja natychmiastowej reakcji na zaistniałe problemy. W ofercie wielu polskich firm informatycznych znajduje się usługa o nazwie pogotowie komputerowe. To nic innego jak serwis, który jest w stanie wesprzeć nas w przypadku nagłych awarii. Kluczem jest znalezienie odpowiedniego dostawcy usług IT.

Teleaudyt.pl – polecana firma informatyczna z Krakowa

Zapotrzebowanie na ekspertów IT w Polsce jest bardzo wysokie. Ta branża daje duże możliwości rozwoju, równocześnie oferując wysokie zarobki. W naszym kraju powstaje coraz więcej firm informatycznych kierujących swoje usługi do klientów biznesowych. Jak dobrze wybrać tę jedną, która będzie wspierać infrastrukturę IT naszego przedsiębiorstwa? Dobrze, by firma, której zamierzamy powierzyć wsparcie informatyczne, działała na rynku już dłuższy czas. Zespoły, które posiadają już pewne doświadczenie w realizacji podobnych projektów, sprawniej zrealizują usługę i dopasują optymalne rozwiązanie. Najlepiej, by firma IT zatrudniała ekspertów z różnych obszarów. W ten sposób każdy z nich może skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności, co jest gwarancją rozwiązania każdego problemu. Firma informatyczna oferująca outsourcing IT powinna dostosować się do naszych potrzeb. Najlepiej, byś sam zdecydował, jakimi usługami jesteś zainteresowany i jaki rodzaj współpracy chcesz wybrać. Polecane firmy informatyczne to te z szerokim zakresem usług. Wsparcie informatyczne, instalacja sprzętu komputerowego, administracja IT, wdrożenia Office 365 dla firm, pogotowie komputerowe czy audyt IT, bezpieczeństwo usług IT, szkolenia– o to wszystko powinna zadbać dobra firma informatyczna. Pamiętajmy, że nic nie stanowi lepszej gwarancji rzetelności wykonawcy niż opinie dotychczasowych klientów. Prężnie rozwijającą się firmą informatyczną działającą na polskim rynku od 2011 roku jest Teleaudyt. To profesjonalny partner outsourcingowy cieszący się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, głównie z powodu dostarczania nowoczesnych, bezpiecznych i optymalnych rozwiązań. Teleaudyt.pl świadczy kompleksowe usługi w zakresie środowiska informatycznego. Najważniejsze obszary działalności to m.in.:

 • obsługa informatyczna firm,

 • konfiguracja sieci i zabezpieczeń,

 • konsulting informatyczny,

 • monitoring infrastruktury,

 • automatyzacja procesów wewnątrz firmy przez narzędzia IT,

 • migracja do chmury,

 • odzyskiwanie danych,

 • wdrożenia Microsoft 365,

 • audyt IT,

 • pogotowie komputerowe,

 • projektowanie i wykonawstwo instalacji niskoprądowych,

 • pomoc w projektowaniu, odbiorach i weryfikacji jakości instalacji,

 • szkolenia z bezpiecznej pracy na komputerze

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Klasztornej 31. Miasto Kraków oraz gminy sąsiadujące nie są jednak jedynym obszarem jej działania. Oferta jest skierowana do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z całej Polski. Wsparcie informatyczne dla firm od Teleaudyt.pl jest oceniane bardzo wysoko. Większość klientów jest zadowolona ze współpracy i rekomendowałaby korzystanie z usług innym.

Usługi informatyczne dla firm: czym jest i do czego służy platforma Microsoft 365?

Microsoft 365 (dawniej: Office 365) to pakiet programów, aplikacji i usług służący do zwiększania produktywności. Dzięki formie sprzedaży w modelu abonamentowym (zwanym również subskrypcyjnym) platforma zapewnia dostęp do najnowszych wersji wszystkich aplikacji pakietu Microsoft oraz do usług w chmurze. Istnieją różne plany usługi:

 • Microsoft 365 do użytku domowego i osobistego,

 • Microsoft 365 dla małych i średnich firm,

 • Microsoft 365 dla dużych przedsiębiorstw,

 • Microsoft 365 dla szkół i uczelni,

 • Microsoft 365 dla organizacji niedochodowych.

Głównymi zaletami oprogramowania jest łączenie wszystkich zalet klasycznego pakietu Office z inteligentnymi i wygodnymi funkcjami, przechowywaniem danych w chmurze, dostępem do uaktualnień oraz bezpieczeństwem. Plany platformy dla użytkowników domowych i biznesowych obejmują zbiór dobrze znanych i niezawodnych aplikacji, takich jak Word, Excel i PowerPoint. Dodatkowo subskrybenci uzyskują przestrzeń dyskową online w usłudze OneDrive oraz funkcje połączone z chmurą, dzięki czemu można pracować nad plikami w czasie rzeczywistym. Aby bez problemu rozpocząć pracę z narzędziami pakietu na komputerze trzeba wybrać odpowiednią subskrypcję i aktywować usługę, logując się przy użyciu konta Microsoft. W ramach usług świadczonych przez profesjonalne firmy informatyczne (m.in. Teleaudyt) można liczyć na kompleksowe wsparcie poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego planu, zaplanowanie wdrożenia, konfigurację oraz przeszkolenie z obsługi oprogramowania. Specjaliści z zakresu IT pomogą też w innych kluczowych kwestiach ułatwiających pracę i komunikację, jak np. migracja Office 365 wysłanych wiadomości e-mail, kontaktów i kalendarzy. Skuteczne wdrożenie Microsoft 365 w firmie, a także późniejsze administrowanie są gwarancją tego, że firma będzie mogła bez przeszkód realizować wyznaczone cele.

Najlepsze rozwiązania od Teleaudyt.pl: kompleksowe wdrożenia Office 365 w firmach

Microsoft 365 dla firm to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie usługi nowej generacji niezbędne do prowadzenia nowoczesnego biznesu. W skład pakietu wchodzą niezawodne narzędzia dające ogromne możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Dzięki platformie MS 365 dla firm zarządzanie projektami, komunikacja między pracownikami, a także budowanie relacji z klientami jeszcze nigdy nie były tak proste. Microsoft 365 to wygoda, wydajność i bezpieczeństwo pracy z dowolnego miejsca. Jeśli interesuje cię przeprowadzenie wdrożenia pakietu MS 365 w twojej firmie, skorzystaj z doświadczenia ekspertów. Dzięki wsparciu firmy informatycznej Teleaudyt instalacja i konfiguracja flagowego oprogramowania biurowego Microsoft 365 dla firm przebiegnie szybko i sprawnie. Dodatkowym benefitem płynącym podjęcia współpracy z Teleaudyt.pl jest bardzo wygodny model rozliczania. Licencję Office 365 można zakupić od Microsoft w abonamencie, jednak to nie jedyne dostępne rozwiązanie. Teleaudyt, jako zaufany partner Microsoft, zapewnia specjalistyczne doradztwo w doborze odpowiedniego planu Office 365 dla firm, a także korzystniejsze warunki na wybrany typ licencji. Co więcej, po zakupie dostajemy polską fakturę z VAT.