Od soboty, 29 lipca, zaczyna kursować nowy autobus komunikacji miejskiej W2. Będzie jeździł na trasie od przystanku na trzebińskim Zbyszku, przez kąpielisko Balaton aż nad zalew Chechło.

autobus wakacyjny

 

Przejazd linią W2 kosztuje grosze. Bilet normalny dla osoby dorosłej to koszt 20 groszy, natomiast biletu ulgowego jedynie 10 groszy. Bilety można kupić u kierowcy bez opłaty manipulacyjnej, w biletomatach oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych Mobilet oraz GoPay. Natomiast pasażerowie posiadający ważny bilet okresowy (tygodniowy lub miesięczny każdego rodzaju) na jego podstawie mogą podróżować wakacyjną linią nad Chechło i Balaton.

Autobus W2 będzie kursował w soboty, niedziele i święta. Realizowane będą cztery kursy rano (START: Trzebinia Zbyszek godz. 9:00; 10:00; 11:00; 12:00) oraz trzy kursy po południu (POWRÓT: Trzebinia Chechło godz. 15:00; 16:00; 18:00). 

 

Komentarze   
-1 #1 mruk 2019-07-01 21:39
Dzieci mieszkające w sołectwach nie mieszkają w Trzebini? Nie widzę kursów. Strzeżone kąpielisko bardzo małe. Sam obiekt bardzo ładny, ale nie wykorzystany optymalnie .
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.